Mieszkanie w NOVA OLIVA.Pierwsze zalanie dwa miesiące temu.Zalana piwnica!Drugie zalanie-tonie klatka schoowa,ktoś z ALLCONU zapomniał zamknąc wyłaz na dach,trzecia woda u mnie osobiście w mieszkaniu w sierpniu,odbiór był w czerwcu.Przyczyna nieszczelny dach.Nadmieniam,że przeciek byl na pierwszym piętrze.W pierwszym przypadku odkopano wejścia kabli do piwnicy,w drugim zamknięto właz,w trzecim''zaklejono''dziury w poszyciu..!!!Nowy budynek.
Brak nadzoru.słabe projekty i maksymalizacja zysku za wszelką cenę oto ALLCON NOVY.Wyniki niedoróbek i zawilgoceń pokrywa lokator,któremu nalicza się przez rok maksymalną stawkę za ciepło.Spróbujcie umyć okna na klatce ,ALLCON w swej mądrości mył już te okna za pomoca alpinistów.
Jestem wkurzony,że tyle pieniędzy dałem deweloperowi,który już w planach przewiduje tandetę/spróbuj przejażdżki windą ALLCON w budynku z piwnicy na parter,bo dalej nie pojedziesz nowa winda a jak działa,każdy boi się jechać/.W nowym budynku 3 piętrowym na klatce w oknach jest grzyb!!!Moi drodzy smutek za wielką kasę.Jedyne co dobrego można o nich powiedzieć to terminowość,niestety za cenę jakości.Persolel tzw.średni przyjemny w kontakcie,ale bez mocy sprawczej .