Widok

am

Skończyłam na AM Licencjat a teraz zaczęłam studia II stopnia- zaocznie. Szkoła była na dobrym poziomie jednak teraz porównując do poprzednich lat zrobił się tam ogromny bałagan. Szkoła przyjęła taką liczbę studentów, że zajęcia odbywają się w godzinach 8-21... kto przepraszam jest w stanie wysiedzieć tyle godzin!! i to jeszcze po ciężkim tygodniu pracy...! nie wspominając o miejscach parkingowych gdzie jak zaczyna się zajęcia później niż 8 to o miejscu "w okolicach uczelni" można zapomnieć. Przykre jest również niezorganizowanie osób układających plan ponieważ o salach w jakich odbywają się zajęcia dowiadujemy się dopiero przed kolejnym zjazdem, no i jeszcze zostaje oczywiście dopasowanie ilości ludzi na kierunku do sali...ostatnio miałam zajęcia w sali gdzie studenci nie mieścili się w sali!!! Płacąc nie małe pieniądze słuchali wykładu na schodach i w przejściu między siedzeniami notując dosłownie"na kolanie". Przykre jest, że w taki sposób traktuje się studentów.
Moja ocena
poziom nauczania: 5
 
zajęcia dodatkowe: 3
 
wyposażenie: 4
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 3
 
3.6

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a zaparkować koło biedronki nie łaska? jest jakieś 50 m od szkoły duży parking na ktorym zawsze sa wolne miejsca, ale jak sie nie chce ruszyć tyłka i ciezko przejsc przez skrzyzowanie to przykro mi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry