Widok

amatorsko - siatkówka

Społeczność Temat dostępny też na forum:
amatorsko - siatkówka
Chętnie przyłączę się do grupy grającej amatorsko w siatkówkę. Możliwe inne lokalizacje np. Chełm, Morena.
Kuba
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Również czekam na jakieś info odnośnie grupy potrzebującej chętnych do gry w siatkówkę ale raczej rejon Wrzeszcza, Przeróbka, Stogi...Kuba to za daleko;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem z Moreny i chętnie pograłbym w siatkę późnym popołudniem.
Nie musi być w okolicy Moreny, może być też siatkówka plażowa jeżeli gdzieś są dostępne siatki na plaży.
Do gry na plaży wystarczą cztery osoby więc może warto się samemu zorganizować.
Dysponuję samochodem więc mogę po drodze kogoś zgarnąć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

siatkówka

Też z miła chęcią się dołączę, a może rzeczywiście warto samemu coś zorganizować. Siatkówka na plaży ? Osobiście znajdę czas w weekend lub w tygodniu od 20h.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re. plażówka

Dzięki za zainteresowanie. Po kilku latach całkowitego bezruchu nie wiem czy dam radę na plaży. Bardziej odpowiadała by mi opcja długoterminowa w oparciu o sale sportową.
Kuba
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A mamy jakaś sale ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

sala

W moim rejonie, Karczemki, niestety nic nie ma. Kiedyś była grupa na Niedźwiedniku w szkole na Leśnej Górze. Najlepszym rozwiązaniem jest dołączenie się do już grających bo już mają umowę na wynajem.
Kuba
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Postaram się wybadać sprawę. Wiem, że sala do siatkówki jest wynajmowana w szkole podstawowej na Morenie.
Jak się czegoś dowiem dam znać.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

sala

Dobra lokalizacja. Czekam na info. Dobranie składu pewnie nie będzie problem chociaż jak widać większość jest kopiących.
Kuba
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Patrząc po wpisach to póki co jest nas pięciu chętnych...można by powiedzieć że nie jest źle;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Siatkówka

cześć
Chętnie przyłączę się do gry.Obojętne czy na plaży czy na hali. Mam samochód zawsze mogę dojechać. Najważniejsze żeby były osoby chętne do gry.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proponuje w niedziele ustawić się przed południem na plaży i policzyć siły.
Kto za ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam chętnie dołączę się do grupy grającej w siatkówkę amatorsko.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest taka możliwość : Sala Gdańsk-Brzeżno tel. info 505892299
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Również poszukujemy chetnych do gry. Sala Akademii Morskiej w Gdyni czwartki 17:30-19:00. Jeśli jesteś chetny prosze o kontakt Piotr 795-501-441 :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sport

gra poland (3 odpowiedzi)

Rozumiem Twoje pragnienie i doradzę Ci sprawdzenie źródła i zagranie w kasynie online...

Jakie jest twoje najbardziej kontrowersyjne podejście do piłki nożnej? (3 odpowiedzi)

Dla mnie najbardziej kontrowersyjnym podejściem do futbolu jest to, że zdobycie przez Messiego...

SKARPETY SPORTOWE & ARTYKUŁY ORTOPEDYCZNE I REHABILITACYJNE (4 odpowiedzi)

Zapraszamy do nowo otwartego SKLEPU ORTOPEDYCZNEGO, który mieści się na Gildii nr 1, BOX 117....

do góry