Widok

amelek.net

Ogarnij chłopie te pingi bo grać sie nie da...
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3

bo net od dostawcow z Banina nie jest do grania tylko do przegladania stron i poczty haha
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

ty się martwisz pingiem ja mam 2 mb
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zaraz dostaniesz elaborat, ze to konkurencja etc :) Swoja drogą net w Baninie i okolicach to dno
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Potwierdzam amelek to jakaś masakra a nie internet :-D wszyscy jesteśmy z konkurencji a coooo!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Maskara . Siedzę teraz oglądam program przez i Amelka więcej spędzam na oglądaniu jak mieli niż leci . Porażka porażką pchnięta.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mam to samo. Tylko czekam, aż coś rozsądnego się pojawi i żegnam. Internet masakra. Czasami nie ładują się nawet filmiki w jakośći 144p. Nie mówiąc o tym, że wstyd odpalić yt przy znajomych na telewizorze, bo na 90% będzie informacja o braku połączenia.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

A jak piszę zgłoszenie, to p. Marek mi odpowiada, że wlaśnie negocjuje światłowód. Taką samą korespondencję dostawałam mniej-więcej rok temu, gdy również zglaszałam słabe parametry łącza. To chyba najdłużej trwające negocjacje nowoczesnej Europy...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mam nadzieję, że UPC kiedyś zawita do Banina. Z nimi nigdy nie miałam problemów :) Póki co, najszybciej chyba Orange położy światłowody.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tego się obawiałem wprowadzając się do Banina, że o Netflixie w przynajmniej 1080p mogę zapomnieć. Na szczęście udało się neta światłem a nie radiem podłączyć. Zero problemów, zero zacinek nawet przy filmach 4k - polecam. Wiem, że nie wszędzie jest taka możliwość ale jeśli u kogoś się da to rzucajcie tą radiówkę w "trimiga" :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Można? Można!
Nie rozumiem żali wylewanych na operatorów, ping słaby, prędkość nie taka, sygnał słaby, itp. Rozwiązanie jest bardzo proste - zmiana operatora. Ja od roku korzystam z oferty Inter-komp i zarówno internet jak i TV mam po światełku. Poza kilkoma zacięciami (problemy techniczne, przerwanie światłowodu) wszystko działa świetnie. Opłata może i wyższa niż za radio, ale spokój gwarantowany.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Gdyby tylko była możliwość światłowodu, to radiówka już dawno by była rzucona w cholerę. Wiadomo, że lepiej dopłacić, niż tracić nerwy codziennie na beznadziejnie działający internet. Póki co, pozostaje czekać na lepszą ofertę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Możliwość jest zawsze, proponuję dzwonić do operatora i negocjować warunki doprowadzenia sygnału. Jeżeli warunki finansowe okażą się nierealne, pozostanie czekać na światłowód od Orange, który prawdopodobnie w 2020 roku pojawi się w całym Baninie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdybym mieszkala w rejonie zasięgu światlowodu nie miałabym żadnych wątpliwości. Niestety jestem na razie skazana na radio i nie wiem, czy zmiana Amelka na Wave to nie będzie jak wybór między dżumą a cholerą.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moje dzieci ciesza sie i oglądamy netflix a internet mamy od amelek. Poza tym my sie tez przeprowadzilismy sie poza miasto i liczymy na slow life slow good wiec gdy troche zwolni internet to nie bedzie nam przrszkadzalo. Bedziemy innymi rzeczami sie cieszyc. Myslw ze w stolicy wszystko dziala w Panskim tempie. Moze kolejna przeprowadzka. Powodzenia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Moze trzeba zmienic telewizor a nie internet. Ja korzystam i jestem zadowolona. Biorac pod uwage ze nawet najwieksi operatorzy internetowi lub telefonii komorkowej nie dzialaja wogole to skladam gratilacje Panu Markowi ktory dziala tutaj. Lotnisko pogodynka lasy i doliny a internet dziala. Dziekuje
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Oczywiście. Wystarczy zmienić telewizor, laptopy, telefony, router i wszystko będzie śmigać. Sprzet wszędzie łączy się z internetem i działa bez zarzutu, ale to bez wątpienia wina urządzeń.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oczywiscie. Zmieniamy komorki komputery samochody etc. Ludzi przybywa nie tylko w Baninie ale na calej kuli ziemskiej . Jest przeludnienie. I chyba internet tez tak dziala. Gdyby wszyscy zadzwonili na jeden numer to zablokuje sie. Zaden operator nie zapewni wszystkim uzytkownikom lacz ktore wykupili
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Powodzenia. Lepszego nie znajdziesz. Chyba ze dogadasz sie z pogodynka na lotnisku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

bierz wave, ja mam pingi 13-30ms u nich, spokojnie na 2-3 sprzętach na raz da się bez zakłóceń pracować. Od amelka to nawet LTE jest lepsze (sprawdzone). Kiedyś potrzebowałem wrzucić film 400MB na youtube, po dwóch godzinach i kilkunastu zerwaniach połączeń (pingi 50-300ms, gubiło pakiety jak stare mondeo olej), podjechałem samochodem gdzie był lepszy zasięg sieci komórkowej wrzuciłem z laptopa w 15 minut przez lte. tylko, ze za telefon płacę 30zł miesięcznie, a za amelka więcej - takze nasza współpraca sie zakończyła :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

książki czytac
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

więcej ruchu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

mniej miesa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Szkoda ze tam Pan nie zamieszkal skoro te pin pongi lepiej dzialaja. Ja nie mam problemu z internetem a korzystam prawie caly dzien
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

moze nie masz aż takich wymagań.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

pograjcie se w ping ponga,to przejdzie wam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

Odzież bhp (35 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, że hurtownia odzieży i akcesoriów bhp przy lotniczej w Baninie już otwarta?...

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

do góry