Widok

anonim - opinia

Wg. informacji :
Godziny otwarcia:
pn-pt 6:00 - 18:00
to nie prawda. Przedszkole zamyka się o 17:30 - szczegół, ale jednak.
Niestety widać, że jest to "Firma" i to wieloodziałowa, a nie typowe przedszkole. Pani Dyrektor dyplomatycznie zamiata problemy, w tym łączenie grup podczas "epidemii" grypy jelitowej w jednej z grup - o czym zresztą nie poinformowano rodziców. Moja sąsiadka była w tej sprawie u dyrekcji - nic się nie wydarzyło. Tort na urodziny? Jedynie z zaprzyjaźnionej przedszkolu firmy. Ceny są niebotyczne - a w ofercie nawet nie ma tortów - tylko np. sernik z serka homogenizowanego i kruszonych ciasteczek za 100 zł

Panie się starają, znajdziemy tu skarb - Panią Patrycję - niestety z początkiem roku przeniesiono nasze i inne dzieci do grupy mieszanej wiekiem. Miało być lepiej. Panie są. Niewiele więcej mogę powiedzieć. Pytam o dziecko i wiem jedynie, że dziś wszystko ok. Skąd kolejny siniak - tego nie wie nikt.
Startujemy jeszcze raz w rekrutacji do Państwowego punktu - bo ta placówka nie daje nic więcej. Poprawna - ot co.
Moja ocena
opieka: 5
 
zajęcia dodatkowe: 5
 
wyposażenie: 6
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 5
 
5.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Bardzo dziękujemy za informację, chcielibyśmy ustosunkować się do Pani wypowiedzi i wyjaśnić, iż Niepubliczny Żłobek i Przedszkole MegaMocni zlokalizowany w Gdańsku przy ul. Przywidzkiej 7 działa w godzinach 6:30-17:30. Posiadamy 7 zindywidualizowanych placówek żłobkowo-przedszkolnych w których na pierwszym miejscu stawiamy dobro dziecko, dlatego korzystamy z dwóch rzemieślniczych pracowni, produkujących ciasta, torty i inne słodkości tylko na naturalnych składnikach. Kadra zarządzająca, pedagogiczna i wspierająca każdego dnia dba o bezpieczeństwo, rozwój oraz dobrą zabawę i samopoczucie swoich podopiecznych. W przypadku jakichkolwiek niestandardowych sytuacji bądź zachowań dzieci, rodzice są zawsze informowani.

Jeszcze raz podkreślamy, że w celu wyjaśnienia konkretnej sytuacji, prosimy o wskazanie dokładnych ram czasowych, w których miały miejsce opisywane przez Panią sytuację. Prosimy także o podanie danych, abyśmy jeszcze dokładniej mogli wyjaśnić opisywaną przez Panią sytuację.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry