Widok

apel do kierowców i pasażerów

Dzień dobry. Serdecznie chciałbym zwrócić uwagę na pewien detal parkingowy.

Zwróćcie drodzy mieszkańcy uwagę na to gdy jak wsiadacie lub wysiadacie z samochodu Wy lub Wasi pasażerowie a w szczególności dzieci, żebyście nie uderzali drzwiami o samochody stojące obok. Wiem że nieraz odstęp jest niewielki, ale starajmy się szanować wzajemnie swoje samochody. Dzieci walą drzwiami w samochody obok jak opętane. Przynajmniej z tego co ja widuję od czasu do czasu.

Uwaga nr2. Jak parkujecie o dziwo przodem (chociaż przecież tyłem łatwiej wjechać i wyjechać) i wyjeżdżacie tyłem z miejsca parkingowego to nie zahaczajcie narożnikiem swojego samochodu o inny samochód. To samo z wyjeżdżaniem przodem po zaparkowaniu tyłem. Zanim skręcicie w prawo/lewo to wyjedźcie trochę do przodu. Przecież to proste i logiczne, a nie kosicie samochód obok.

A propos zahaczenia samochodów. Kilka razy ktoś mnie przytarł. Na szczęście mam kamerę która po wstrząsie wybudzała się i nagrała kilku sprawców i ich tablice. Jestem natomiast cierpliwy i nagrania póki co trzymam dla siebie, ale inni właściciele nie są tak wyrozumiali.

Wypowiadam się tutaj za siebie, ale i również zapewne za wielu mieszkańców globu.

Pozdrawiam serdecznie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Popieram
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mnie natomiast, denerwują tacy zbyt ostrożni, którzy zajmują 2 miejsca parkingowe i parkują okrakiem na linii, żeby ich ktoś przypadkiem nie zarysował.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Przymorze

Kto ma problem z sasiadami??? (293 odpowiedzi)

Dzień Dobry :) Zacznę od tego, że mieszkam w bloku 4 piętrowym i obok mnie mieszka stary dziad z...

kursy florystyczne w Gdańsku (16 odpowiedzi)

Witam, poszukuję w Gdańśku kursów florystycznych-dekoratorskich - co możecie polecić, poproszę...

Nowa Lęborska - opinie i oceny (27 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje w lokalizacji zapewniającej dostęp do infrastruktury centralnej, rozbudowanej...

do góry