Widok

aq - opinia

Margo Temat dostępny też na forum:
m a s a k r a
Mieszkanie w Wilga Park kupione, planowany czas zakończenia prac i oddania mieszkania - do końca marca 2020 (wg umowy deweloperskiej). Mamy początek października, mieszkania dalej nie oddane, podobno budują drogę. Wszystko niby opóźnione przez koronawirusa - kiepska wymówka. Gdyby koronawirus pokrzyżował plany, to najprędzej na początku marca, kiedy do oddania mieszkania zostałyby już tylko formalności, a niestety prac wtedy było o wiele więcej.
Opiekun inwestycji, pani Magda, w marcu mówiła, że mieszkanie będzie oddane do końca kwietnia, w maju że w czerwcu, w lipcu że do końca miesiąca, i tak dalej, i tak dalej. Brak słowności i chyba świadomości, co się dzieje.
Na budowie max 2 robotników - nic dziwnego, że nic się nie rusza...
Nie polecam, sam stres, zero informacji od dewelopera - dopiero po dziesiątkach wiadomości od zdezorientowanych i poirytowanych kupujących.
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 2
 
jakość: 3
 
terminowość: 1
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 2
 
2.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam sie w całosci 2 ludzików chodzi po budowie i próbuja to ogarnoć ale marnie to widze,Pani Magda razem z kierownikiem budowy obiecuja nowe terminy zakonczenia budowy i uporzadkowanie pobojowiska po budowie.Ale w takim tempie to potrwa 1 lub 2 lata.
opinia dla firmy Margo wielki minus w skali do pieciu to 1.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wilga Park

Wilga Park (34 odpowiedzi)

Kameralne osiedle przy Ptasiej powstanie w miejscu, które znajduje się blisko śródmieścia...

do góry