Widok

masakra

Jakieś krzyki na kuchni - to mnie zdziwiło. Obsługa zajęta sobą a nie klientem - to zraziło. Stoliki wypada posprzątać po przednich klientach - to obrzydziło. Zasuszone stare resztki surówek przy bemarach - również obrzydziło. Pita z mikrofali - to mnie dobiło!!! Rewelacje w żołądku w domu (jeśli zdążycie do niego dotrzeć) zapamiętacie na długo!!Ogólnie nie polecam chyba ze ktoś lubi ekstremalne przygody!!! Szczerze odradzam!!!
Moja ocena
Aleppo Bar kategoria: Bary
obsługa: 3
 
menu: 2
 
jakość potraw: 1
 
wygląd i czystość: 2
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 2
 
2.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Widać, że tam nawet nie byłeś, ponieważ w aleppo nie dają surówek tylko świeże warzywa.

Następnym razem zanim wystawisz jakąś opinię to należałoby skorzystać z danego lokalu.

Jak dla mnie jest to najlepszy kebab w 3mieście.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zdecydowanie to nie ta kebabownia :) Ktoś się pomylił. Jadam tu jak tylko jestem w pobliżu. Najlepsze kebaby i świetny łagodny sos - nigdzie takiego nie spotkałem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
masakra to ty,bo w tym barze sie je i nie szuka krzykow ani zaczepek i to twierdzi ze nie byles w tym barze i potwierdzam co pisala druga osoba. polecam wszystkim ten bar
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Kuba musiał pomylić lokale i rewelacje żołądka chyba po innym niesprawdzonym jedzonku. Ja co jakiś czas jadam tam od 5 lat i potwierdzam, że to najlepszy kebab w 3mieście! Kuba musi lepiej czytać szyldy lokali do których wchodzi, bo zawsze skończy się niestrawnością ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry