Przestrzegam wszystkich przed planowaniem miłej, a nie daj Boże romantycznej kolacji w restauracji Tivoli Due w Sopocie!!
Restauracja to nie tylko jedzenie, ale przede wszystkim ludzie którzy tworzą atmosferę tego miejsca!
Niestety właścicielka ani do miłych, ani do uczciwych osób nie należy, liczy się dla niej tylko czysty rachunek ekonomiczny.
Skąd taka opinia?
Kupiłam na grouponie moim rodzicom z okazji rocznicy ślubu zaproszenie na kolację w tej restauracji. Konieczna była telefoniczna rezerwacja stolika. Przez tydzień nie można było się dodzwonić ( nikt nie odbierał). Gdy do końca realizacji zaproszenia pozostał tylko tydzień okazało się, że restauracja nie dysponuje już wolnymi miejscami na najbliższe wieczory! Pofatygowałam się osobiście bo to przecież prezent dla rodziców a tu taki wstyd, że z prezentu nie skorzystają! Na miejscu usłyszałam od włascicielki ponownie, że nie ma już miejsc i że skoro skorzystało już 500 osób z tych grouponów i są zadowoleni to kilku niezadowolonych klientów nie robi różnicy! Może ktoś z was też został tak potraktowany? Nie zaproponowano nam np innego terminu. A od 20.02 następnych 500 grouponów czeka na realizację i interes się kręci