Widok

austin.finance@fastservice.com

Uwaga!!

    Jestem Maria, łódzka Polska, chcę szybko użyć tego medium, by obnażyć świadectwo o tym, jak Bóg skierował mnie do renomowanego pożyczkodawcy, który pomógł mi i sprawił, że moje życie zmieniło się z trawy w łaskę, z bycia biedną w kobietę bogatą i odnoszącą sukcesy, która może teraz pochwalić się zdrowym i bogatym życiem bez stresu i trudności finansowych. Po tylu miesiącach prób uzyskania pożyczki w Internecie i zostałem oszukany na sumę 1550 €, stałem się tak zdesperowany, że dostałem pożyczkę od legalnego pożyczkodawcy online, który nie dołoży się do moich cierpień, wtedy postanowiłem skontaktować się z Moja przyjaciółka, która niedawno dostała pożyczkę przez Internet, rozmawialiśmy o tym problemie i doszliśmy do wniosku, że opowiedziała mi o Austin Finance Plc (prywatnej firmie pożyczkowej z Włoch) po rozmowie z moim przyjacielem i skontaktowania się z nimi w sprawie pożyczki 55.000,00 ku mojemu największemu zaskoczeniu, moja pożyczka została zatwierdzona i przeniesiona na moje konto bankowe w ciągu 48 godzin od złożenia wniosku.

W tej chwili jestem dumną posiadaczką własnej firmy i chciałbym doradzić wszystkim poszukującym kredytu, aby złożył wniosek w Austin Finance Plc i uzyskać pożyczkę w jak najkrótszym czasie bez żadnego zaniedbania. Oto oficjalny kontaktowy adres e-mail firmy: austin.finance@fastservice.com

Życzę ci powodzenia i modlę się, abyś otrzymał pożyczkę bez żadnych opóźnień.
Twój
Maria
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Apage satanas :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mario, przyjacielu drogi, dumna posiadaczko własnej firmy. Podaję Ci oficjalny kontakt do placówki, w której dobrzy ludzie pomogą Ci w rozwiązaniu ostatniego problemu, który uniemożliwia Ci osiągnięcie pełni szczęścia - tzw. błogostanu.
Oto oficjalne namiary tej placówki : Wojewódzki Szpital Psychiatryczny im. prof. Tadeusza Bilikiewicza w Gdańsku, ul Srebrniki 17, tel. 58/524-75-00, adres e-mail : szpital@wsp-bilikiewicz.pl
W imieniu własnym oraz całej rzeszy formumowiczów, zapewniam Cię Mario łódzka Polska, przyjacielu drogi, że łączymy się z Tobą w żarliwej modlitwie za Twoje szczęście i powodzenie w biznesie.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kryminalne Trójmiasto

Zaginiony: Jacek Adamczyk (15 odpowiedzi)

Jacek Adamczyk . ur. 20.10.1966 r. zam. Gdańsk, ul. Arkońska 244/4 Komisariat Policji w...

Poszukiwany: Marcin Kropidłowski (44 odpowiedzi)

Marcin Kropidłowski . Rodzice: JADWIGA, GERARD Data i miejsce urodzenia: 1981-05-28,...

do góry