Widok

auto start kleina

Z całego serca nie polecam tego pseudo warsztatu. Rok temu wymienialem tam tylne amortyzatory które wycenili na 1200 zl. Co sie okazało ta banda kretaczy która miala wstawić nowe części montuje jakieś stare używane odpady kasujac jak za nowe :). Kase wzieli a amortyzatory znowu do wymiany....
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja miałem lepsza historię tam. Zawiozłem auto z uszkodzona pompa wtryskowa zdemontowali ja i niby zawieźli do renomowanej firmy w Gdańsku gdzie "została" zregenerowana. Auto dalej jeździło źle odwiedziłem serwis w Gdańsku i okazało się że moja pompa wcale u nich nie była.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Również nie polecam. Nawet nie będę pisać co za cyrki z nimi miałem, szkoda nerwów.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Najlepiej to samemu się doszkolić i wszystko wymieniać, strach oddawać auto komukolwiek. Sparzyłem się na tak wielu warsztatach w okolicy, a w tych co jeszcze nie byłem to opinie do d*py...

Jedynie w auto-dieslu w Nowym Dworze jeszcze w miarę przykładają się do roboty, ale to znowu kawałek drogi od Bojana.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

A do kościółka to chodzą co niedzielę oszuści, niestety nie tylko ci fachowcy z naszej okolicy. Oszukują ludzi a potem modlą się pod ołtarzem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

Ostrożnie z łatwą krytyką, za często i zbyt pochopnie oceniamy.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 11

Jak ktoś Ci auto zj**** i jeszcze trzeba zapłacić więcej, bo konował coś sknocił, albo targać się po sądach, to przepraszam ale lepiej ostrzec innych gdzie się da. Niech mechanicy zaczną pracować należycie, to i nie będą o nich powstawać takie tematy.

O piekarzach, aptekarzach, strażakach nie powstają nie przychylne tematy, bo robią swoje czasami lepiej, czasami gorzej. Ale jak 90% branży leci w kulki to trzeba to napiętnować.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

.......również nie polecam.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

To widać jak kasę kroi za każdy drobiazg. Nawet koła ze schodzącym powietrzem nie potrafią doprowadzić do stanu używalności, a co dopiero "naprawić" auto. Sodówa uderzyła do głowy. Właściciel zachowuje się po chamsku i prostacko. Tylko czeka na kasę i wciska używane części jako nowe. Jak traktuje pracowników, to zgroza. Niestety sam ubija w kabzę kosztem ludzi w potrzebie. No ktoś musi zarobić na hulaszcze życie i "mąkę" ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Amorki Sachsa mam od nowosci. Autko z 2000r. Przebieg 330tys. Pojechali po bandzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Również nie polecam!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Bojano

Parafia w Bojanie (6 odpowiedzi)

Triduum Paschalne - 2024 wielki czwartek 18.00 Uroczystość Wieczerzy Pańskiej 20.00 Adorację...

Nowa Kadencja - Nowa Gmina? (120 odpowiedzi)

Naszła mnie pewna refleksja patrząc na rozkład głosów. Czy to nie jest trochę tak, że wybierają...

Gama Optica 16 marca otwarcie (7 odpowiedzi)

Dołącz do otwarcia naszego nowego punktu Gama Optica w Bojanie i skorzystaj z wielu...

do góry