Codziennie korzystam. robiąc zakupy...typu bułeczki mleko wędlina..chemia....moje wrażenia są różne.a i z nudów czasem przyglądam...przysłuchuję sie obsłudze kas...klientom stojącym tak jak ja................czasem pani kasjerka jest mila kompetentna,czasem nie radzi sobie ale,ludzie którzy stoją przy kasach......potrafią sie zachowywać .jak najgorszy przypadek choroby psychicznej...żenada...chamstwo...z nich wychodzi w takiej prozie życia..........kolejki są i będą...a kasjerka to nie szkapa wyścigowa........proszę o tym pamiętać stoją w kolejce..........fakt.....ceny sie nie zgadzają.........ale tak stojąc w kolejce doszłam do wniosku.............że kasjerki wbiją to co jest przygotowane........ do kas.............wiec wlaśnie przy kasach....widać co w firmie..szwankuje...i jaki dział powinien mieć kontrole....a tak na marginesie.....wykładać towar........każdy potrafi...a szef hmmmmm nie wpłynie taka umiejętność na lepszą prace sklepu....pozdrawiam...........faaajne kasjerki i dziękuję za miła obsługę......