Widok

bardzo bezczelny właściciel!!!

Wczoraj wybrałam się do tego sklepu kupić rower, bo niestety mój wspaniały zakup sprzed kliku miesięcy został skradziony z piwnicy. Tym samym już drugi raz w ciągu pół roku zamierzałam zostawić w tym salonie dwa tysiące złotych. Obsługa w liczbie 2 panów w całości zajęta innymi klientami. Doprosiłam się w końcu by pokazano mi dwa rowery. Zostałam z nimi na placu (znają mnie i mojego męża jako stałych klientów) i objeżdżałam aby dokonać wyboru, Naraz zjawił się brzuchaty jegomość, jak się okazało pan Ż i niesłychanie ordynarnie zaczął krzyczeć na mnie jakim prawem jestem na placu z rowerami bez sprzedawcy. Próba uświadomienia mu, że właśnie próbuje kupić rower a on widocznie zatrudnia zbyt małą ilość pracowników, bo nie można doprosić się o informację, zakończyła się stwierdzeniem, że jest mu kompletnie wszystko jedno czy kupię czy nie i klient nie jest mu do niczego potrzebny. Wyjątkowo ordynarny, bezczelny typ! Rower dziś już kupiłam, ale oczywiście w zupełnie innym sklepie. Odradzam! Ludzie, niech ani złotówka z naszych kieszeni nie trafi już do kasy typa, który tak traktuje klienta!
Moja ocena
obsługa: 1
 
asortyment: 5
 
jakość usług: 2
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 3
 
2.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Klasyka gatunku! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry