Zajmuję się najmem lokali i z racji branży z JMJ Interiors współpracuję od kilku lat. Robiłam drobne remonty (tylko zmiany kolorów ścian i wyposażenia w meble) jak i kompletną przebudowę dwóch mieszkań deweloperskich (od zmiany miejsca łazienek i kuchni w mieszkaniach, przestawiania ścian, elektryki, hydrauliki oraz do kompletnego zaopatrzenia tych mieszkań we wszystkie okładziny kafelki, podłogi , meble, sprzęty gospodarstw domowych a następnie wszelkiego rodzaju zasłonki, poduszki, lampy lampki, lustra czy wazoniki dekoracyjne). Architekt budowlany z Firmy Pani Joanny zrobiła wszystkie projekty (z dokładnym wymiarowaniem-budowlańcy nie mieli żadnych wątpliwości co do wymiarów) ustawienia ścian, łazienek, kuchni, hydrauliki, elektryki i oczywiście wystroju wszystkich wnętrz. W trakcie całego remontu właścicielka firmy kilkakrotnie była na budowie i była w stałej łączności z budowlańcami. Wszystkie elementy wyposażenia były podane w zestawieniu łącznie z linkami do sklepów internetowych w których mogłam zakupić to wyposażenie. Ja wybrałam opcję samodzielnego kupna ale wiem że również firma ta w imieniu klienta dokonuje zakupów. Dużo więcej jest jeszcze pozytywów. pełny profesjonal