Widok

bardzo prosze

bardzo prosze
MAM 18 LAT I SAMA WYCHOWÓJE 6 MIESIĘCZNEGO SYNKA.MAMA MI TROCHE POMAGA ALE SAMA NIE JEST W STANIE JEŻELI KTOŚ BY MIAŁ NIEPOTRZEBNE UBRANKA ZABAWKI BUTELKI I TYM PODOBNE RZECZY PO SWOICH DZIECIACH Z CHĘCIA PRZYJME. A TATA DZIECKA NIE MA GO. WIDOCZNIE TO GO PSEROSŁO BO KTÓREGOŚ DNIA NIE WRÓCIŁ DO DOMU

Zobacz ogłoszenie »
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

cześć Monika pisałaś do mnie ale przez pomyłkę skasowałam numer
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry