Widok

bdb VoIP

Z całego serca mogę polecić firmę Spikon. W kilkanaście sekund można dodać numer stacjonarny bez abonamentów umów etc. Dodatkowo fachowa obsługa, ponieważ nigdy nie miałem do czynienia z VoIPem uzyskałem rzetelną odpowiedź na kilka pytań add tej technologii.
Zdecydowanie polecam !
Moja ocena
Spikon kategoria: Telefonia VOIP
oferta: 6
 
jakość usług: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też polecam. Nie tylko ze względu na patriotyzm lokalny. Spikon to Najlepszy operator VOIP na rynku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam tego operatora. Wielki plus dla spikon.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Świetny operator. Jestem bardzo zadowolony. Ogólnie wszystkim polecam przechodzenie na voip. ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest kilku operatorów voip, które mają ogromne doświadczenie rynkowe. Osobiście nie korzystałam ze Spikona. Ze swojej strony polecam Easy Call.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a ja nie polecam

Moja przygoda ze spikonem:
- szybka i bez problemowa rejestracja (PLUS)
- ładny panel (PLUS)
- wybieram numer 12 210 04 02 z puli dostępnych numerów i co się okazuje - mogę z niego dzwonić, ale przy próbie połączenia z tym numerem zgłasza się zupełnie inny abonent, który ma już ten numer zarejestrowany na siebie (MINUS)
- ok, zmieniam numer na inny - tym razem 12 210 04 06 numer działa bez problemu przez niecałe 2 dni, nasza firma przekazuje ten numer klientom, po czym numer przestaje działać, a każda próba połączenia z tym numerem kończy się komunikatem (nie ma takiego numeru) (MINUS)
- po 3 dniach ze spikonem szukam nowego operatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry