Widok

beskidmaly - opinia

Oglaszaja się że to najtańsza apteka w trójmieście a wcale tak nie jest. Ludzie, nie wierzcie w te bzdury! Okazuje się, ze w innych aptekach te same leki dostepne bez recepty sa w tych samych cenach lub nawet tańsze.
Farmaceuci często się czepiają recept że coś jest żle napisane i nie chcą wydawać leków i odsylaja do lekarza.
Częst brakuje leków i trzeba je najpierw zamawiać, a potem znów biegać do tej apteki po odbiór. Miałam tak 2 razy a zakupy robiłem tam 3 razy i na tym koniec. Więcej tam nie wrócę.
Moja ocena
Apteka kategoria: Apteki
obsługa: 3
 
asortyment: 1
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 2
 
2.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja tam kupuję u nich na świętojanskiej od 2 lat. Cen nie podwyższyli tak jak w innych całodobowych aptekachi mają cały czas duzo leków za grosza. Z mojej recepty zapłaciłem 3,80zł a jak byłem w innej aptece to chcieli 48zł. Fakt że 1 leku nie mieli ale dowieźli mi do domu we wtorek. Mają duże kolejki ale dość szybko idzie więc nie czekałem aż tak długo. Ja nie narzekam. Kupuje leki 2 razy w tygodniu i 80zł mam u nich do przodu. Ale słyszałem od kuzynki że w Elblągu mają jeszcze taniej. Nie sprawdzałem tego bo to daleko.
i to mój jedyny żal że gdzieś robią jeszcze taniej bo to nie fair. J.G.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry