Widok
beznadziejna obsluga
obsługa pozostawia wiele do życzenia wymieniałem opony w sobotę rano na właściciela czekałem 40 minut nim się obudził i zszedł do warsztatu chyba był na ostrym kacu, wymieniał opony razem z innym gościem na pewno na czarno dorabiającym obcokrajowcem, który słowa po polsku nie rozumiał No i co uszkodzili dwie felgi aluminiowe przy wymianie oczywiście się wypierali ale stało się to na moich oczach i innego świadka. Porażka totalna żałuję że się tam skusiłem ceną odradzam wszystkim!
Moja ocena
Smok
kategoria: Felgi
obsługa: 1
oferta: 1
jakość asortymentu: 1
przystępność cen: 3
ocena ogólna: 1
1.4
* maksymalna ocena 6