Widok

bezpieczeństwo na poziomie zerowym

Szkoła totalnie nie przygotowana dla dzieci młodszych. Zerówki i pierwsze klasy razem na korytarzach z dziećmi z 5 i 6 klas. Rodzice dzieci młodszych notorycznie są powiadamiani, że mają zgłosić się do szkoły bo ktoś potrącił ich dziecko, ktoś na nie wpadł i dziecko upadło itd, itp. Masakra gdy zadzwoni dzwonek, przed szatniami, na schodach - wyścig starszych klas. Panie z portierni zawsze zajęte plotami - nie pomagają pilnować porządku na przerwach.
Bezpieczeństwo na poziomie zerowym!!!!!!
Moja ocena
poziom nauczania: 4
 
zajęcia dodatkowe: -
 
wyposażenie: 4
 
bezpieczeństwo: 1
 
ocena ogólna: 4
 
3.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
nie zgadzam się. jako uczennica tej szkoły wiem, że klasy młodsze mają klasy w innej części szkoły, a od tego roku (2011/2012) zerówki mają oddzielony korytarz pilnowany przez co najmniej 2 nauczycieli
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
jeżeli chodzi o bezpieczeństwo to tak strasznie niejest ale kolejki na obiad są tak długie że niektórzy stoją cała przerwe żeby dostac obiad a potem nauczyciele mówią że to niemożliwe że sie uczeń spóźnił ze powinien zdążc zjeśc obiad, lecz nie. Wiem jak długie są kolejki a dzieci nie powinny się spieszyc z jedzeniem. Więc biegną jak opętane na temn obiad że by stanąc szybko w kolejce bo potem nauczyciele mają pretensje. Przerwa powinna byc 40 minutowa żeby na spokojnie zjeśc lub lebsza organizacja stołówki
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry