Widok

biblioteka

Uważajcie! Za jedną nieoddaną książkę wartości 30zł miałam sprawę sądową zapłaciłam zasądzoną kwotę i po trzech latach komornik wszedł na moje konto i kasuje prawie 300 zł.Teraz borykam się z komornikiem i udowadniam że należności zostały zapłacone(mam dowody wpłat).Tylko Pani księgowa z biblioteki była zdziwiona żę tak długo je przechowuję .Nie wiem w jaki sposób odzyskać pieniądze .To nie instytucja kulturalna a fiskalna.Jawne złodziejstwo bez skrupułów cię oskubią.
Moja ocena
obsługa: -
 
oferta: -
 
nowości: -
 
ocena ogólna: -
 
0.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
wg info powyżej godziny otwarcia Pon-Wt 9-19, Śr 9-15, Czw-Pią 9-19 i Sb 9-15, kiedy dzisiaj oddawałam książki około 16 po załatwieniu pewnych spraw planowałam wrócić do biblioteki aby wypożyczyć książki gdyż miała być otwarta do 19. Kiedy zapytałam czy biblioteka jest otwarta do 19 z ogromnym oburzeniem panie bibliotekarki odpowiedziały że do 17, kiedy zwróciłam uwagę, iż w internecie nie są zmienione godziny ?! to ponownie sie oburzyły i oskarżyły mnie o kłamstwo gdyż na 150% zmieniono godziny!!!! Sprawdziłam. Czułam się tam jak intruz i kłamczuch. No chyba łaski nie robią nikomu , że tam pracują w innych krajach biblioteki są otwarte 24 godziny 7 dni w tygodniu i pracownicy przynajmniej udają, że się cieszą widząc czytelnikówa a te osoby nawet nie są uprzejme.
Jeśli o mnie chodzi to juz do tego miejsca nie wróce-oddam tylko książke.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6
do góry