Odpowiadasz na:

Re: gratulacje

Obserwator...ja mysle ze to jakis blef i tyle, moze to jakis frajer z zewnatrz albo inny "obserwator" wyscigow.

Obserwator...ja mysle ze to jakis blef i tyle, moze to jakis frajer z zewnatrz albo inny "obserwator" wyscigow.

zobacz wątek
22 lata temu
~Krzyżak

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry