Niestety właściciel jest bardzo nieprofesjonalny i nie miły w kontakcie. Z resztą takie same opinie widziałam na google. Nie zapisał sobie z jakiego kamienia ma być wycięty blat. Po kilku dniach od złożenia zamówienia zadzwonił i oznajmił bez krzty zażenowania i przeprosin ze swojej strony, że nie wie z jakiego kruszywa ma być wykonany blat i że mam jeszcze raz przyjechać. Nie ma problemu, pomimo, że pracuję i mam 15 miesięczne dziecko. Z Gdyni do Bojana też mi trochę nie po drodze. Ale ok, chciałam żeby blat był dobrze wykonany. Ale nie dało rady dogadać godzin, kiedy można zastać tego Pana na miejscu. Zero współpracy i podejścia do klienta. Późniejszy kontakt telefoniczny był równie nieprzyjemny. Na kwestie godzin w jakich mogłam tego Pana zastać w pracowni nie było jak się dogadać, zero współpracy, zażenowania z braku profesjonalizmu z jego strony... Pan dumnie zaproponował, że jak się nie podoba to mi zwróci pieniądze. I bez dogadania jak, gdzie i kiedy zwróci pieniądze, po prostu chciał skończyć rozmowę. Nie polecam. Na prawdę można gdzie indziej znaleźć piękne kamienie z super obsługą