Widok

boki rwać...

No i long weekend! Gdzie nie spojrzysz każdy michę cieszy! Pięknie! No to ja też się do tego przyczynię:

"W starej wieży na pustkowiu siedzą sobie nocą trzy wampiry i grają w karty. Grają grają, noc mija i zrobili się głodni. Jeden mówi:

-Grajcie we dwóch, ja idę coś wrzucić na ruszt.

Długo nie trwało i wrócił. Usta umazane krwią.. .

-Znacie tę wioskę na południe stąd? - Mhm - No to już jej nie ma. Wyssałem ich co do jednego.. .

Drugi wampir wstaje

- Dobra, teraz wy grajcie a ja napełnię żołąd.

Długo nie trwało i wrócił.Usta umazane krwią.. .

- Znacie to miasteczko na zachód stąd? -

No.. . -Nikt już tam nie mieszka, he,he..., be-ek!

Trzeci wampir wychodzi, rzucając w drzwiach:

- Teraz ja, niedługo wracam .

Wraca jeszcze szybciej niż tamci. Ociężale wchodzi do komnaty. Twarz cała

we krwi.

-A ty gdzie byłeś? -Nigdzie. w*******em się na schodach."



Liczę na jakiś rewanż...
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 2
> Ja też oglądałam! Leoncio był straszny

Teraz wszystko jasne!
Imprinting z dzieciństwa ;]

https://www.youtube.com/watch?v=ExTESo1tQ0k
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czyli nie byłam sama ;) W tym serialu Leoncio grał jej ojca, z tego co pamiętam. To były czasy...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No, oczywiście :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Za wiele z tej Izaury nie pamiętam, ale Leoncio nie był dobrym człowiekiem. Tak to ujmę ;) A czy ktoś jeszcze oglądał Pannę dziedziczkę z Izaurą w roli głównej? Kiedy już tak wspominamy ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też oglądałam! Leoncio był straszny :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja pamiętam, jak spieszyliśmy się z Rodzicami na Niewolnicę Izaurę ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmm... Jak to się ma do dzisiejszego motta: "Jeżeli nie wiesz, do jakiego portu zmierzasz, żaden wiatr nie jest pomyślny"? Mam mętlik w głowie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chciało by się powiedzieć czego oczy nie widzą tego sercu nie żal , a jednak lepiej chyba żałować tego co się zrobiło niż żałować że się tego nie zrobiło ;P

Także w... śniegu ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Howgh :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Powiedział najgrzeczniejszy ;>
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> Czy nie doszłam? Nie Twoja sprawa

I nawet z pewnością nie jest to temat na Forum publiczne ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Żałujesz? Czy ja mam żałować? ;)))

Zwłaszcza po... śniegu ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj nie moja... - to chyba szkoda, nieprawdaż ?

Nie przejmuj się cel nie jest taki istotny , gdy podróż do niego jest cudowna ;)

(to będzie cytat na jutro :P , a w zasadzie już dziś)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wicherek kojarzy mi się z czasem, kiedy wracając do domu z rodzicami, leciałem pierwszy, żeby włączyć TV. Potrzebował kilka minut, żeby lampy się rozgrzały. :D
Taka prylowska analogia odpalania Windozy :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czy nie doszłam? Nie Twoja sprawa ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Sadylu, ale Ty nie wiesz, że ja interesuję się historią ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to tylko implikacje doświadczenia życiowego, a ty mikro do tego nie doszłaś czy też twoje implikacje są odmienne ? vi się nie pytam , bo pewnie na razie gustuje w cieplejszych klimatach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Vi: Ty nie jesteś w wieku, żeby pamiętać Wicherka :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kiedyś mówiło się wicherek ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszsz, jaki meteorolog ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry