Widok

box samochodowy

Dzień dobry, szukam dobrego jakościowego boxa dachowego na wyjazd na narty. Czy możecie mi Państwo polecić jakieś miejsce, gdzie mogę go zakupić, oraz jaką markę szukać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest fajne miejsce w Sopocie przy ul. Rzemieślniczej - sklep firmy Taurus. Mają bardzo duży wybór boxów dachowych i wykonują usługę montażu. Z tego co pamiętam, można u nich wypożyczyć również boxy. Pracownicy są świetnie wyszkoleni i mają sporo wiedzy, mnie osobiście pomogli w doborze boxa dachowego - kupiłem Taurus Strike, oraz belki dachowe także tej firmy. Panowie zamontowali mi od razu bagażnik i box na samochód. Z tego faktu jestem bardzo zadowolony.Teraz przymierzam się do zakupu uchwytów narciarskich SnowUp, bo wybieramy się z Rodziną na wypad narciarski. Polecam to miejsce szczerze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potwierdzam, sklep w Sopocie firmy Taurus to dobre miejsce na zakupy bagażnika i boxa dachowego. Mnie Panowie dobrali Thule Wektor - mega świetny sprzęt, do tego belki do bagażnika i stopy firmy Taurus. Fajnie, że na miejscu jest serwis i świadczą usługi. Posiadają spory wybór do tego znają się na bagażnikach i boxach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

w sklepie sie nudza wystawiajac opinie i pytania z tego samego ip....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

Wypożyczalnia samochodów (118 odpowiedzi)

Szukam dobrej i taniej wypożyczalni! Samochód będzie mi potrzebny na okres świąt.

Automatyczne skrzynie biegów seriws (4 odpowiedzi)

Dzień dobry mieszkańcy. Chciałbym zapytać czy w Trójmieście jest jakiś godny polecenia mechanik...

kredyt na samochod-w salonie? (7 odpowiedzi)

Czy biorąc kredyt na samochód w salonie będzie taka sama rata jak przy pójściu bezpośrednio do...

do góry