Drodzy moi, jesteśmy w wolnym kraju !!!! Jemy i pijemy co chcemy. Nie wszystko w menu odpowiada dzieciom ,a raczej nic więc uwagi obsługi, że dziecko ma ze sobą gofra jest chyba nie na miejscu zwłaszcza, że reszta na stole była zakupiona w lokalu!!! Więc z dziećmi nie polecam tam iść bo Pan Barman nakrzyczy! potem będzie miał minę jakby za karę pracował - szczególnie Pan z "Loczkiem" opadającym na oczy! Tak jak lubiliśmy to miejsce, tak już go nie odwiedzimy.