Widok
brak elastyczności !
Drodzy moi, jesteśmy w wolnym kraju !!!! Jemy i pijemy co chcemy. Nie wszystko w menu odpowiada dzieciom ,a raczej nic więc uwagi obsługi, że dziecko ma ze sobą gofra jest chyba nie na miejscu zwłaszcza, że reszta na stole była zakupiona w lokalu!!! Więc z dziećmi nie polecam tam iść bo Pan Barman nakrzyczy! potem będzie miał minę jakby za karę pracował - szczególnie Pan z "Loczkiem" opadającym na oczy! Tak jak lubiliśmy to miejsce, tak już go nie odwiedzimy.
Moja ocena
Galeria 63
kategoria: Restauracje
obsługa: -
menu: -
jakość potraw: -
klimat i wystrój: -
przystępność cen: -
ocena ogólna: -
0.0
* maksymalna ocena 6