Widok

brak godności

co to znaczy nie mieć godności? jak zachowuje się człowiek bez godności?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Ryży.. pytanie zadałeś przed północą, teraz, w południe, jesteś zdania że dalej chcesz znać odpowiedź?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co, jakaś panna ci tak powiedziała?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ten, co kiedyś miał godność zachowuje się, jakby czegoś szukał. Ten, co jej nigdy nie miał, zachowuje się raczej normalnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To bzdura, którą jedni wykorzystują, jak wahlarz, by usprawiedliwiać swoje słabosci a inni by maltretować i dobijać innych.
Ps
Przeczytaj definicję w języku polskim (i /lub innych).
Kaganiec systemowy, jak wiele innych ;)
Rozwiń kontekst ... jeśli chcesz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tego szukasz ... czy zapodajesz? ;)
http://youtu.be/oiIxJbbHJ_U
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Godność to bardzo dobre słowo bo mieć godność to jest umieć walczyć o siebie i swoje wartości, U nas nazywa się to "RiGCz" czyli Rozum i Godność Człowieka, i warto to mieć. Moralny kompas w środku który mówi nam co jest dobre a co nie. No i właśnie człowiek bez godności zachowuje się tak jakby mu było wszystko jedno co się stanie. Taka osoba bardzo podatna na wpływy i działania innych, nie kierująca się własnym dobrem i własnym rozumem, dająca sobą pomiatać albo nie zważająca na swoje postepowanie. Brak godnosci skutkuje lekceważeniem samego siebie. Tak to widzę. ..
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pięknie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Interes jednej osoby jest brakiem godności drugiej...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czasami godnosc trzeba schowac do "kieszeni" aby pozniej godnosc byla bronia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

Feromony na pierwszej randce (44 odpowiedzi)

Poznałem jakiś czas temu sympatyczną dziewczyne, na której bardzo mi zalezy oraz umówiliśmy się...

Chcę kupić feromony (24 odpowiedzi)

Chcialbym kupić sobie feromony i wypróbować ich działanie ale nie jeśli chodzi o podryw ale w...

brak seksu... (179 odpowiedzi)

witam powiedzcie mi czy któraś z WAS ma bardzo długi okres bez seksu mimo partnera? jak czesto...

do góry