Widok

brak jednej umowy

witam sprzedałam auto bez jednej umowy miedzy włascicielem z dr i kp a pania od ktorej kupiłam samochod teraz mam problem bo nowy własciciel nie moze go sprzedac bez ciagłosci umów co robic?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ogarnij się kobieto
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

takie rzeczy się zdarzają
Szybciej będzie odtworzyć taką umowę ale jak się nie da to istnieją procedury żeby obejść pośrednia umowę tylko jest z tym trochę zabawy
A ponieważ nie płacą mi tu za porady to należy ich poszukać samemu w Internecie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

O co chodzi z tymi umowami? Sprzedałem w życiu kilka aut i nigdy nie potrzebowałem do tego umów zawieranych przez poprzednich właścicieli pojazdu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

-"Cross" -moze dlatego ,ze auta miales zarejestrowane na "siebie".okolo 40 % nabywcow .nie przerejestrowuje na siebie tylko jezdzi na poprzednim wlascicielu (dogaduja sie) ,konsekwencji prawnych prawie zadnych ,ot cala tajemnica.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No i wszystko jasne. Tak. Każde auto, którego byłem właścicielem było zarejestrowane na mnie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Motoryzacja

Gdzie w Trójmieście warto kupić używany samochód? (35 odpowiedzi)

Tak jak w temacie. Szukam używanego i chciałbym je kupić w Trójmieście, ewentualnie okolicach....

jakie auto kupic? (23 odpowiedzi)

Jakie auto kupic najlepiej z napędem na cztery koła i systemami bezpieczeństwa? Zależy mi aby...

Konserwacja podwozia (34 odpowiedzi)

Witam, Czy może mi ktoś poleci w Gdańsku miejsce, gdzie mógłbym zakonserwować podwozie w...

do góry