Witam, mam pytanie co do wczorajszego wyłączenia prądu na cały dzień - czy gdzieś była o tym wcześniejsza informacja mam małe dziecko i zostałam totalnie zaskoczona.
01
~md
77.114.3.*
(12 lat temu) 6 grudnia 2013 o 20:35
I żeby mi nikt nie narzekał że w tym tygodniu kolacji przy świecach nie było :D
Trochę podbijam - czy w okolicach Wichrowej/Halnej macie prąd ? bo nie wiem czy to coś u mnie czy w sieci a dodzwonić się na pogotowie energetyczne jest praktycznie niemożliwe...