Widok

brak słów! omijajcie z daleka

Żenada!!!! Klient taktowany obcesowo. Zamowienie złożylam 10 czerwca a odebrałam dopiero 19 czerwca. Gdybym sama się kilkakrotnie nie zainteresowała na jakim etapie jest moje zamówienie ( 2 koszulki z nadrukim ) od moich maili odbiłoby się tylko echo. Brak komunikacji z klientem, źle wykonane zamówienie wmawiając klientowi, że tak było w mailu co oczywiście nie jest zgodne z prawdą. maile wysyłane do polidruk docieraja niekompletne dziwnym trafem zostają tylko załączniki a treść znika... Brak mi słów na opisanie całej sytuacji i nie chce zniżać się do poziomu pani, która zajmuje się zamówieniami. Do tej pani nie frafiają żadne argumenty i wytłumaczenia a przecież za wszystko jest winny klient... Nie czytajcie regulaminu ponieważ nijak ma się on z tym jak działa firma polidruk.com. Serdecznie NIE polecam. Niestety byłam zmuszona do odbioru zamówienia ponieważ potrzebowałam tych koszulek na określony termin i nie miałam juz czasu, żeby szukać innej firmy, która podeszłaby do klienta rzetelnie lub żeby zamówienie zostało poprawione. Omijajcie Chrobrego 52 z daleka!
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 1
 
jakość usług: 1
 
czas realizacji: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Koszulki zostały wykonane wg zamówienia. Klientka została poinformowana o nieprawidłowo wykonanym projekcie i poproszona o przesłanie poprawionego. Praca wydrukowana wg poprawionych plików. Jeśli plik nie posiada przezroczystego tła tylko białe a wydruk jest na koszulce kolorowej, to niestety białe tło będzie zawsze wydrukowane, o czym uprzedzaliśmy.

Do nas argumenty nie trafiają? Proszę przedstawić te argumenty:
1. Prośba o przygotowanie poprawnych pliki. Pliki przychodzą z andnotacją, że są właściwe. Skąd mamy wiedzieć jaki jest zamysł autora?
2. Przy odbiorze chcieliśmy zwrócić pieniądze, jednak chciała Pani zatrzymać i koszulki i należność.
3. Chcieliśmy wydrukować koszulki jeszcze raz - nie miała Pani ochoty poprawiać plików.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry