Nie, nie nie. Zdecydowanie nie polecam i ostrzegam!! Nie polecam zakupu w sklepie z wielu powodów: Zamówiłam zegarek za 1300zł, płatne z góry(mój błąd) na stronie widniała informacja czas realizacji 1-3 dni. Niestety po 3 dniach brak maila, jakiejkolwiek informacji co z zamówieniem. Kontakt ze sklepem tylko przez formularz - co jest jedną wielką pomyłką. pani odpisująca na maila totalnie niekompetentna. Wisienka na torcie: zamówienie będzie dostępna w sklepie po 16.05 - u mnie nie wiem kiedy. Sklep nie przyjmuje odstąpienia do umowy - nie chce zwrócić pieniędzy, a na prośby o kontakt telefoniczny również nie odpowiada. Sklep działa niezgodni z prawem potwierdzone u Rzeczników Praw konsumenta -sprawa również
została tam zgłoszona. Wysłane wezwanie przedsądowe. Skarga również zgłoszone za pośrednictwem unijnej platformy internetowej ODR, http://ec.europa.eu/consumers/odr/ oraz Ceneo. Niestety opinie zobaczyłam dopiero po przelaniu pieniędzy. KPINA, kipna i jeszcze raz kpina. Nie polecam i na pewno się nie poddam.

wypowiedź zmoderowana ( 2019-05-10 12:16:18)