Widok
brak zastrzeżeń - polecam
Odpowiadały mi zarówno godziny pracy (umówiłem się telefonicznie po pracy pod wieczór). Plombowanie - no niestety to zazwyczaj boli:) zwłaszcza przy leczeniu kanałowym. piaskowanie z kolei przeszło bez zająknięcia:)rentgen na miejscu więc tak jak w moim przypadku można było od razu rozpocząć leczenie kanałowe.
ogólnie polecam miło i szybko.
ogólnie polecam miło i szybko.
Moja ocena
Dentus
kategoria: Stomatolodzy
obsługa: 6
jakość usług: 6
wyposażenie: 6
czas oczekiwania: 6
przystępność cen: 5
ocena ogólna: 6
5.8
* maksymalna ocena 6