Odpowiadały mi zarówno godziny pracy (umówiłem się telefonicznie po pracy pod wieczór). Plombowanie - no niestety to zazwyczaj boli:) zwłaszcza przy leczeniu kanałowym. piaskowanie z kolei przeszło bez zająknięcia:)rentgen na miejscu więc tak jak w moim przypadku można było od razu rozpocząć leczenie kanałowe.
ogólnie polecam miło i szybko.