Widok

brukarz lub firma budowlana

Dom i mieszkanie Temat dostępny też na forum:
Szukam solidnej firmy ktora wykona mi garaz (wyciecie w murze, gladz, posadzka) ulozy droge wjazdowa oraz ulozy kostke.
prosze o polecenia
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam firme remoncik z Bojana!!tel889471030
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecam dobrze rozeznać się na rynku i poprzeglądać sobie różne stronki, bo w budownictwie często się trafia na mało solidnych
Ja korzystam z http://www.eurobudowa.pl/firmy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam
Moja firma to ART- Grego Grzegorz Klawa. Jest to firma remontowo-budowlana. Zdjęcia moich prac mogę przesłać na maila. Jeżeli chce pan uzyskać więcej informacji to proszę o tel . 888-143-376 Możemy się spotkać i omówić szczegóły wykonania garażu.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Do kostki polecam Łukasza Okrój z Przodkowa 513-021-382! SOLIDNA FIRMA, szczerze polecam. Czy zajmują się innymi pracami budowlanymi, cięzko mi powiedzieć, trzebaby było sie zapytać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Oferuje usługi brukarskie oraz kostke. Serdecznie pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Paweł Kowalski z Kielna robi bardzo dobrze i zajmuje się takimi sprawami numer do niego to 602406611
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam Polecam firme seb-bruk z sopotu solidne wykonanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Szemud

Łebno Radny (7 odpowiedzi)

Jaki radnym według was jest Ireneusz Czarnowski? Z tego co widzę to na wszystko głosuje jak chce...

Studia wójta (6 odpowiedzi)

Szanowni mieszkańcy Szemuda, Czy wiecie że z naszych podatków pokrywacie koszty studiów wójta...

Szambo betonowe (11 odpowiedzi)

Witajcie. Gdzie możemy zamówić szambo betonowe 10m3 Jaką firmę polecacie z okolic Szemuda.

do góry