Widok

bt karwiny 99"

Rowery Temat dostępny też na forum:
Witajcie mam nie typowe pytanie, a mianowicie poszukuje fotek z Bt na karwinach w 1999r. jak by ktos znal link to zapodajcie moze si tam odnajde pozatym z przyjemnoscia poogladamy jak wygladali kiedys wszyscy wymiatacze:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moj drugi wyscig w zyciu - 7 bylem :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to gratuluje ja zlapalem gume zaraz potym jak zalapalem mega wielka zadyszke i to byl moj 1szy wyscig a do Sopotu z buta:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tylko ze bylem w juniorach, ciekawe kto wtedy wygral?
pamietam wyscig elity jak Jaromir walczyl z Sewerynem, ktory wygral na brazowym cadd3 :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Krzyżak napisał(a):
> tylko ze bylem w juniorach, ciekawe kto wtedy wygral?
> pamietam wyscig elity jak Jaromir walczyl z Sewerynem, ktory
> wygral na brazowym cadd3 :D

;) ale czasy !

Dokładnie rok wcześniej (1998) był pierwszy gdyński Bike Tour. Dowiedziałem się od Krzysia Barana, że będzie miał miejsce w okolicy Witomina i w moje ręce trafiło ksero mapki (potencjalna trasa). Pojechaliśmy jakies 1,5 tyg wcześniej z Nazarem ją luknąć. Fartem (!!!) trafiliśmy na Andrzeja Magiera (supermaratończyk - pracował jeszcze do niedawna w Gosirze), który biegając ustalał trasę i zapytał czy nie mozemy mu pomóc w sprawdzneiu niektorych trudności podjazdów/zjazdów. Conieco pomogliśmy (sporo zmian w trasie) i potem na wyścigu (naszym pierwszym)) było łatwiej (choćnie obylo się bez małych potknięć z otaśmowaniem). Efekt to w kat (19-39 - wtedy sie załapałem na dolny pułap): 1. był Bart Nazar, 2. Seweryn Kowalczyk, 3. Maciej 'Rycerz' Wodyło, 4. Łukasz Chrzanowski, 5. Krzyś Baran, 6. ja. ;) W kategorii niższej (chłopcy 16-18) m.in.: 1. Jaromir 'Jaro Stępnowski , 5. Marcin 'Naczo' Naczyk. hehe.

;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ej TJ bo sie zaraz poplacze :D ja pamietam pierwszy raz na BT pojechalem wiosna 1999 na witomino - bez spd, altus, alivio i na sztywno hehe - z****iscie lalo i byl megaaa syf, a najlepsze to ze nie wystartowalem wogole bo na objezdzie zderzylem sie czolowo z jakims gnojkiem, mocno obtluklem reke i scentrowalem kola i byl to moj "pierwszy raz" w kasku :D az milo powspominac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Krzyżak napisał(a):



> ej TJ bo sie zaraz poplacze :D



tez popadłem w nostalgię ;)



> ja pamietam pierwszy raz na BT

> pojechalem wiosna 1999 na witomino - bez spd, altus, alivio i

> na sztywno hehe - z****iscie lalo i byl megaaa syf,



;)))))))))) na pierwszy mBT na witominei tez lało niemiłosiernie. Klocki mi się skończyły po 1 wyścigu i hamowałem oprawkami ;)



> byl to moj "pierwszy raz" w kasku :D



;)


;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Krzyżak napisał(a):

> tylko ze bylem w juniorach, ciekawe kto wtedy wygral?
> pamietam wyscig elity jak Jaromir walczyl z Sewerynem, ktory
> wygral na brazowym cadd3 :D

możliwe że w '99 Jaromir przeszedł do kat. wyższej. W '98 na pewno był klasyfikowany jeszcze jako junior.

Fot z '99 nie mam, ale z '98:

Biketour Witomino. 5 metrów po starcie Seweryn jest 1.5 m przed wszystkimi. heh. Nazar (wygral potem z Sewerynem) gdzies na koncu, bo ledwo zdążyliśmy na start (chronilismy sie przed deszczem w klatce bloku... ;) a start przyspieszono)
image

Podium 19-39 (jak to mówisz Krzyżak - "elite" ;)
image

Biketour Obłuże. Jaromir wydłubuje g.... ze swojego wildgrippera ;) To był czas kiedy nie każdy mógł posiadać Judy SL, rogi Onza czy hamulce Magury ;) bo w latach 96-97 interes mtb dopiero zaczynał się w sklepach kręcić. Na wyścigach polowa to byly sztywniaki, dobrych rowerów firmowych - niewiele, natomiast zawsze kilka smaczków się znalazło (tak jak wspomniales Krzyzak - caad Seweryna chociazby - mam gdzies tez jakies takie fotki - szukam ;) Na obluzu bylem 7 (jeeee.... ;) , a na 1 lub 2 - Michał Bogdziewicz .

image

;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wow!!!! zwroccie szczegolna uwage na kopoyta Jaromira!!!! o my gosh! :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Krzyżak napisał(a):
> zwroccie szczegolna uwage na kopoyta Jaromira!!!! o my gosh! :D

szkoda, że Jaro nie czyta tego wątku, polecilibyśmy mu wątek-tasiemiec o goleniu nóg ;) Ale Jaro chyba jako jeden z pierwszych zaczął golić (rok czy 2 lata później).

;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jaro juz rok pozniej chyba golil, rzeczywiscie jeden z pierwszych...BOHATER!! :D podesle mu link :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no i jeszcze 2 fotki ze 'smaczkowymi' NA OWE CZASY ;) rowerami ( '98) ;) Oba Cannondale'e (fotki brązowego Kanona Seweryna mi sie nie udało znaleźć)

Piękny F (bodajże 2000) Skibusia. Zwroccie uwagę na duży slooping ramy (wtedy dopiero zaczynano kombinowac z zupełnie inną geometrą ram mtb). "Szare komponenty" mało gdzie albo wogóle nie były dostępne w sklepach w 3M , nie mówiąc już o ich niedostępności (cenowej) dla przeciętnego zjadacza chleba ;)
image

A tutaj przykład ramy Kanona z bodajże '94 roku, kłania się szosowa historia MTB (prawie pozioma górna rura) . Między w/w F a tym M500 to juz jest przepaść w podejściu do konstruowania ram... Aby było śmieszniej, ta rama (rozmiar 19,5'') waży... 1450 g. (przypomnę - '94 rok ). No i rower żyje do dziś w prawie nie zmienionej konfiguracji ;)
image

;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
obie fotki z wyścigu BT na Obłużu. Ten drugi Kanon to Nazara

;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
UWAGA!! Seweryn powraca, zaczął trenować.....mam wiadomości z pierwszej ręki ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
haha ale wam sie na wspominki zebralo a mi chodzilo o znalezienia jakiejs swojej foteczki bylem chyba w kat 14/15:) moze ma ktos foto nr 236 ale ja wygladalem wtedy styroianowy kask i takie tam szkoda ze od tamtej pory sie nie scigalem az do 2004:) tzn wogole nie jezdzilem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak przeczytałem wasze wspomnienia z tamtych lat to przypomniał mi się pierwszy wyścig jaki widziałem. Był to rok `99, a wyścig odbywał się w Smolnikach (Suwalski Park Krajobrazowy). Był to pierwszy i niestety ostatni wyścig w naszych stronach. Ja wtedy zaczynałem jeździć, ale jak zobaczyłem osoby wjeżdżające na metę marzyłem aby być wśród nich. To marzenie spełniło się tak naprawdę dopiero od kiedy mieszkam w Trójmieście.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
won z trójmiasta bo tylko pudło zajmujesz niepotrzebnie... !!
:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ze niby kto je zajmuje? :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no właśnie. Do podium to jeszce mi daleko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
duzo blizej niz dalej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
łoooo ale fotki :) kadry jak z czterech pancernych ;) czy ktos wtedy mial cyfrowke ;)

wtedy zawsze chcialem pojechac na BT ale okrutne przeciwnosci losy zawsze przeciwko mnie były i nigdy mi si enie udalo :) przez cale dwa sezony nie dotarlem ani razu :D pierwszy jaki mi sie udało zobaczyć był chyba w 2001 albo 2002
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja tam wygralem w juniorach mlodszych !! hehe, fajny wyscig byl, nawet cos tam pamietam :) Jechalem na moim pieknym Giant Sierra 22"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Karwiny

Zenit (16 odpowiedzi)

Osiedle Zenit powstanie w rozwiniętej pod względem infrastruktury dzielnicy - w otoczeniu nie...

Nowe Karwiny (4 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje w dzielnicy Karwiny, a więc w okolicy, gdzie od lat istnieje rozwinięta...

czynsz SM KARWINY (35 odpowiedzi)

Czy moglibyście napisać mi ile płacicie za czynsz w mieszkaniu ok.60 m2 na 4 osoby?

do góry