Widok

buczenie

ostatnio cos zaczelo "buczec"w bloku jak silnik ,transformator-pralka na odwirowaniu strasznie niesie sie to wielkiej plycie i ciezko zlokalizowac czy to z dolu czy z gory o roznych porach -jak to ugryzc-zglosic gdzies ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To moja stara buczy jak nie chce jej trykac ale tak się spasla po ciąży że nie mogę się przemoc niestety...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
U mnie to samo! Blok Więckowskiego, do tej pory się zastanawiam. Ostatnio jest trochę spokoju, ale dwa miesiące temu buczało niemal non stop, nawet w nocy...

suszarka ,pralka zmywarka u sasiadow najprawdopodobniej -poniewaz mocowane sa do sciany i halas przenosi sie po plytach .
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

trzeba zadzwonic ,napisac pismo do spoldzielni ,zeby poinformowala mieszkancow zeby nie wlaczali pralek ,suszarek po 20 i bedzie po problemie ,bo ludzie chyby mysla ze to sie nie niesie w wielkiej plycie i nie zdaja sobie sprawy ze to jest uciazliwe dla sasiadow .

Inne tematy z forum Chełm

Kto ma ochotę na wspólne bieganie ? (7 odpowiedzi)

Cześć! :) Jeśli, zawsze chciałeś zacząć tą piękną przygodę z bieganiem to teraz masz wyjątkową...

Walne Zebranie (3 odpowiedzi)

i znów uparcie powraca nieśmiertelny od kilku lat temat działki 4/98 to znaczy tej, gdzie mieści...

wiecznie spózniony 186 ztm zmiencie rozkład albo poprawcie się ! (4 odpowiedzi)

tak jak w tytule niebyło dnia gdzie się nie spóznił wczoraj czyli 7.04.22 spóznił się 9 min na...

do góry