Widok

bunkier ?? w jarze wilanowskim

Dzien dobry. chciałbym sie dowiedziec co to jest za budowla podziemna z otwartym wejsciem ! w jarze wilanowskim tuż przy samej ulicy Wilanowskiej ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jar wilanowski powstał w miejscu, w którym jeszcze w latach 80 była wojskowa strzelnica. Ten bunkier to stanowisko tarczowego, który w chwili strzelania z ostrej amunicji miał w nim schronienie. Chełm w dużej części wraz z jarem był w latach sprzed roku 90-tego terenem wojskowym. Był to plac taktyczny i strzelnica, która posiadała dwie rubierze otwarcia ognia. Osobiście mieszkam na Chełmie w miejscu gdzie w 1978 i 1979 r. jako podoficer służby czynnej ( obowiązkowa 2 letnia służba wojskowa ) przyprowadzałem pluton z Łąkowej na ćwiczenia. Byłem spoza Gdńska i nigdy nie przypuszczałem, że będę mieszkał w tym miejscu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Chełm

Częstotliwość lotów samolotow. (9 odpowiedzi)

Czy my,mieszkańcy osiedla Chełm musimy znosić nasilenie przelotow samolotów nad naszymi...

Dziki w okolicy Więckowskiego (4 odpowiedzi)

W dniu dzisiejszym wracając do domu ok. godz. 20.30 w okolicy Więckowskiego, nagle pojawił się...

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...

do góry