Widok

ceny maseczek

To, że rząd chce zarobić na nas, sprzedając maseczki na poczcie za 5pln to już wiemy.
Ale, że niektóre lokalne sklepy próbują wykorzystać trudną sytuację, uważam za świństwo ...
Cena maseczki w kwiaciarni przy Maks&Ksawier to 7 pln !!!
Konkurencja zrobiła się spora, jest kilka kwiaciarni w Baninie, zapamiętajmy ich po kwarantannie i wspierajmy lokalesów zachowujących się orzyzwoicie.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 11
A kto kupuje maseczki w kwiaciarni
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tam kwiatów nie kupię już nigdy , łaskę robią ostatnio.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ta kwiaciarnia to dramat, kupowałem tam często kwiaty ale 3 lata temu mnie w....li strasznie i powiedziałem że juz tam nigdy nie kupię.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja od dnia dzisiejszego też już będę tą kwiaciarnie omijać.Są w Baninie kwiaciarnie lepsze, z obsługą uprzejmą i poświęcającą czas dla klienta
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ale mecie n.sr*ne we łbsch! Bez kitu. Banino stan umysłu.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Mam rozwiązanie: Znajdź dostawce towaru którego brak na rynku, i zakup go w cenie z przed pandemii. Następnie sprzedaj w cenie dumpingowej 6 zł. dasz radę. Zanim coś napiszesz przeanalizuj rynek. Nie ma nic. Oferty które się pojawiają często przebijają te 7 zł. A w kwiaciarni też trzeba zus i rachunki opłacić.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

W aptece przy feniksie 2,5
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja nie mam zamiaru nosić tych maseczek , nie mogę oddychać w tym czymś.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Co to za głupoty ? Aktualnie 2,50-3zl bez problemu za 3 warstwowa. Po 7 zł to chęć zarobku na tragedii i próba wyrywania kasy
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

w żabce za 16 zł 10 sztuk dziś kuoiłem
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na internecie można kupić w normalnych venach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

w biedronce na kasach widziałem maseczki ( nie wiem po ile ) a w lidlu i biedronce środki odkażające do rąk 70% alkoholu po 20 zł za 0,5 litra
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...

Wkład kominkowy z marketu (33 odpowiedzi)

Witajcie, co myślicie o wkladach marketowych do kominka z polki cenowej 2500-3000 PLN? Czy można...

do góry