Widok

ceny w Tiramisu

W Żukowie , w cukierni Janca widziałam ciasteczka brownie , które są sprzedawane również w Tiramisu w Baninie. Różnica w cenie ogromna - ciastka są tego samego producenta, Jancy- cena u Jancy to 24,00 zł,/1 kg a w Tiramisu 35,90 zł./1 kg. !!!!!! Różnica 11,90 zł. to ok. 30%
To jakiś koszmar, czy jest jakaś instytucja , która ma nadzór nad windowaniem cen?
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2
Bliżej klienta z Banina
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no z matematyki 5 z plusem. a jesli chodzi o komisje to nazywa sie "konsument". polega to na tym ze owy konsument nie musi kupowac tam gdzie drozej
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ktoś se dał większą cene, wrzucił marże i od razu czy są jakieś instytucje. Byle pod*ebac hahaha
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
a kto ciebie zmusza do kupowania w droższej cukierni. Za chwile napiszesz ze schabowy w markecie kosztuje 12 a w osiedlowym 20 zł kg
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

sam podejmujesz decyzję, drożej i bliżej, czy taniej i dalej, usługa dostarczenia pod nos to idea handlu detalicznego. Janca u siebie sprzedaje po tyle, a w Baninie kolejny lokal do utrzymania, pracownicy, zusy vaty, ale i tak wina prywaciarza, że biznes prowadzi i się chce dorobić. Otwórz swój sklep, Kup w Żukowie i sprzedawaj w Baninie poniżej ceny zakupu. Chętnie skorzystam
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tęsknota za komuną?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

nazywa sie to klient, nikt Ci nie karze kupować,, nie kupuj to albo wycofają, albo przecenia - ew zamkną lokal
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moim zdaniem ceny w Tiramissu musza być wyższe ponieważ liczba klientów jest znacznie niższa niż kiedyś. Business is business.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ciasteczka na wagę wysypane z kartonika ,,TAGO" są w cenie 10-12 zł za kilogram. a w tiramisu 28 - 30zł
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale odkrycie. W Baninie niejednokrotnie ceny są wyższe w sklepach niż w okolicznych miejscowościach czy nawet w Gdańsku. I to nie od dzisiaj...
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dlatego jak kupować w Baninie to tylko w Lidlu a resztę zakupów robić np w Osowie lub Żukowie to jest jasne. Tylko pozniej lokalni sprzedawcy płaczą ale to jest ich decyzja.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Sieć sklepów Max i Ksawier też w Baninie kasuje nas więcej niż w Przodkowie, Zukowie, Chwaszczynie Bo im się chyba wydaje że ludzie z Banina to ciemniaki
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
E jaka skromność nie ciemniaki a bogacze
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dlatego jedyne co kupuje w baninie to biedra i lidl. Calkowita reszta i uslugi, naprawy poza granicami banina. A uwazam ze powinno sie szanowac swoich klientow - mieszkancow.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Manufaktura mojej mamy też ma dość wysokie ceny pieczywa i ciastek ale trzeba przyznać że mają produkty dobrej jakości tylko dlaczego nie może być taniej...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Haaaa,haaa dobra jakość. Mam inne zdanie, sprzedają tam syf po zawyżonych cenach. Trzy podejścia i za każdym razem coś mix starego ze świeżym i mrożone g...no
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja tam byłam dopiero 2 razy to napisałam to co mnie spotkało i nie upieram się przy swoim zdaniu.narazie było ok pieczywo razowe żytnie ok i bezy super. Tarta z owocami dobra ale bez szału -trochę za droga.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oni to wszystko kupują w proszku, mieszają z wodą i manufaktura gotowa :-) Na zdrowie!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

do góry