Dnia 27.03.2009r. około południa miałem nieprzyjemność odwiedzenia sklepu albatros w celu zakupu kolumn firmy Cerwin-Vega.Po poproszeniu o podłączenie kolumn,powiedziano mi,że albo biorę je w ciemno albo wcale,następnie zaproponowano podłączenie kolumn za sumę piećdziesięciu złotych(widocznie obsługa sklepu robi dobry biznes na boku).Byłem oburzony postawą sprzedawców w sklepie i sugerowałem,że nadają sie do sklepu z ziemniakami,po chwili zostałem obrzucony tak wulgarnymi słowami,że nie nadają się do cytowania na ogólno dostępnej stronie internetowej.Gdy skierowałem się do wyjścia zostałem napadnięty przez trzech bandziorów,chyba przez pomyłkę pracujących w tym sklepie.W drzwiach sklepu zostałem szarpany za płaszcz ,popychany i używano w stosunku do mnie ponownie wulgarnych i obraźliwych epitetów.Na koniec wrzaskiem poinformowano mnie,że jeśli komuś o tym zajściu powiem lub się zawiadomię kierownika to mnie załatwią.Dodam również,że podczas tego zajścia niestety kierownika ani zadnego klienta oprócz mnie nie było.
P.S.Dziwię się,że tak kulturalna miła i profesjonalna osoba jaką jest kierownik ww sklepu zatrudnił tam takich ....

wypowiedź zmoderowana (automat czas, 2012-06-28 17:12:19)