Widok

chamstwo

Laser line Temat dostępny też na forum:
jestem bardzo nie za dowolona z potraktowania kolejny raz bylam u tej pani agnieszka bardzo nie mila arogancka i chamska nie umie z klijentem sie obchodzic jakis GBUR co ona tam robi do klijentów trzeba z sercem podchodzic najwidoczniej za kare tam pracuje......u innych pan bylam milo i pozytywnie...chcialam za znaczyc ze pani doktór która tam jest to jedna wielka sciema nie ma pojecia co mówi starsza taka bladynka na malolate sie wzoruje.Ogólnie polecam laser super i sa efekty.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ilośc błędów adekwatna do bzdur ;-( Chodze do Pani Agnieszki na zabiegi i jestem zaskoczona taka opinia. Pani Agnieszka jest przemila osoba, bardzo profesjonalnie podchodzi do klienta. Pewnie konkurencja chciala w malo wyszukany sposób zaszkodzic gabinetowi ;-(
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Niestety, nie ma mozliwości sprawdzenia, kto pisze te opinie i czy za "hanią" kryje sie rzeczywiście źle potraktowana klientka czy osobisty wróg Pani Agnieszki.
Ostatnio moja kumpela nie została przyjęta u lekarza, bo się mocno spóźniła, jak to ma w zwyczaju, więc ze złości obsmarowała go w necie jak to ją źle leczy.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
o jaką Panią Agnieszkę chodzi.?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry