Widok

chaos

Szkoła podstawowa Olimpijczyk Temat dostępny też na forum:
Od tego roku szkolnego jest to placówka publiczna rodzice dopiero po rozpoczęciu roku zostali poinformowani, że będzie trzeba zakupić koszulki z logo oraz strój na zajęcia sportowe bezpośrednio od szkoły. O składce na wyprawkę również powiedziano w momencie gdy rodzice mieli już większość rzeczy zakupionych. Totalny haos, surowe mięso na obiedzie ( z zaznaczeniem iż ceny obiadów są dwa razy wyższe niż w innych szkołach), brak organizacji i wywyższanie się rodziców, których dzieci były w placówce prywatnej a teraz są w publicznej. Kuratorium Oświaty powinno porządnie prześwietlić tą placówkę.
Moja ocena
poziom nauczania: -
 
zajęcia dodatkowe: -
 
wyposażenie: -
 
bezpieczeństwo: -
 
ocena ogólna: -
 
0.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szanowna Pani,
zdziwiła mnie Pani opinia po tak krótkim czasie uczęszczania dziecka do szkoły, wiem, że krótkim ponieważ słyszałam Pani pretensje na zebraniu z dyrektorem. Trzeciego dnia od rozpoczęcia nauki w szkole.
Z moich obserwacji, jeśli mogę wtrącić słowo, wynika, że: wyprawkę zazwyczaj kupuje się po rozpoczęciu roku szkolnego i wytycznych nauczyciela :) też się nacięłam w szkole publicznej (sic!) ;) kupując kilka lat temu dla starszej córki. Polecam również (na przyszłość) zanim zdecyduje się Pani na szkołę dla dziecka zapoznać się ze statutem - na pewno znajdzie tam Pani wzmiankę o stroju uczniowskim :) Jeśli chodzi o strój sportowy , myślę, że trenerzy będą wyrozumiali i dziecko nie będzie musiało ubierać się w niego codziennie. Wystarczy tylko trochę dobrej woli i chęć rozmowy.
Co do kotleta, nie wypowiem się, może się trafił akurat Pani dziecku. Moja córka od roku nie ma zastrzeżeń, no...może jedynie do zupy szcz*wiowej, której nie tknie ;)
Życzę wstawania prawą nogą i dużo uśmiechu,
pozdrawiam :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

proszę kierować skargi i wszystkie budzące niepokój sytuacje na e-maila wrs@gdansk.gda.pl. Jest to e-mail urzędu miasta wydział rozwoju społecznego.
Każda zgłoszona sytuacja, nawet anonimowo będzie poddawana kontroli.
Dodatkowo pisać do kuratorium.

Im więcej rodziców będzie składać skargi tym częściej szkoła będzie mieć kontrole i zadba o nasze maluchy.
Musimy razem informować o nieprawidłowościach a nie wylewać niepokój anonimowo na różnych forach.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Nauka

Jakie rozwiązania płatnicze wybrać dla przedsiębiorstw finansowych? Odpowiedzi tutaj. (3 odpowiedzi)

Witam wszystkich! Zależy mi na platformie do wygodnych operacji finansowych. Czy ktoś poleca...

(rodzice ucznia kl. 1) - opinia (3 odpowiedzi)

Dzień dobry. Myślę, że nie ma co wiele opisywać z naszej i syna strony, iż w przypadku naszego...

Monika Marciniak - ocena (3 odpowiedzi)

Skończyłam już jeden kierunek studiów w Wyższej Szkole Zdrowia i ze względu na podejście do...

do góry