Widok

choinka - gdzie kupię?

Czy wie ktoś czy można kupić choinkę w nadleśnictwie przy ulicy Spacerowej tak jak było to w tamtym roku? jeśli tak to czy jest wyznaczony jakiś konkretny dzień?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przyłączam się do pytania, bo śledzę stronę trójmiasta, ale nic nie znalazłam.
Słyszałam tylko, że w weekend poprzedzający święta zazwyczaj zorganizowana jest ta akcja.

Dawid, a ile kosztuje taka choinka? Płaci się za metr, czy po prostu za choinkę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szczerze mówiąc nie pamiętam dokładnie jak liczą ale chyba 10zł za metr bo ja płaciłem coś koło 20zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki kolego za info :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najładniejsze choinki są na Obrońców Wybrzeża 21 pod Tesco oraz pod Mc Donald Obrońców Wybrzeża 4.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Najładniejsze choinki są na Obrońców Wybrzeża pod Tesco i pod Mc Donald oraz na Jabłoniowej na Szadółkach. Bardzo duży wybór ciętych i doniczkowych. Piękne jodły kaukaskie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
a jaka cena tych kaukaskich?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A wiadomo coś czy leśnictwo zorganizuje akcję "znajdź drzewko i sam sobie wytnij" ;) jak przez ostatnie 3 lata? Miało to swój urok :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Choinki bez żadnych wad jakościowych masz w http://lasik-shop.pl/product-category/choinki-wykonywane-recznie/ i do tego z dekoracjami, więc już nie musisz nic dodatkowo przy nich robić. Pachnące, prawdziwe choinki z mocną podstawką najczęściej. W tym roku oczywiście do nich wracam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na ch... mi sztuczna choinka w kwietniu?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co? Gdzie? Kiedy?

kluby gay'owskie (67 odpowiedzi)

poszukuje dobrego klubu gay'owskiego w 3city, enzym, szpilka... co dalej? help niezbedna...

Obiekty konferencyjne nad morzem - gdzie? (5 odpowiedzi)

Dzień dobry nie wiem czy piszę w odpowiednim dziale, ale trudno poszukuję obiektów...

reklama (6 odpowiedzi)

Odsprzedamy powierzchnię reklamową na strojach sportowych drużyny piłkarskiej "Wytrzeźwiałka"...

do góry