Widok

ciche i ładne osiedle

Miałam tą przyjemność mieszkać na tym osiedlu przez kilka lat. Ładna, spokojna okolica. Jej jedynym minusem to komunikacja miejska, która jest tak żenująca że brak mi słów. Osoby, które nie mają własnego samochodu mają ogromny problem. Jednak nawet z samochodem w godzinach szczytu ciężko przebić się do centrum.
Ale okolica idealna dla rodzin z dziećmi ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fakt, dużo bocianów w okolicy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chciałbym poradzić się osób mieszkających w okolicy osiedla cztery pory roku. Przymierzam się do kupna mieszkania i spodobało mi się jedno na ulicy piłkarskiej a chciałbym wiedzieć jak jest w okolicy ze sklepami (np. apteka mięsny), gdzie najbliższe sklepy do większych zakupów,przedszkole, czy szkoła, czy jest gdzie spacerować z dzieckiem i pieskiem. Jak z wydostaniem się z tej dzielnicy w stronę Gdańska. Będę wdzięczna za opinie
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli chodzi o sklepy to tragedia, na osiedlu są dwa małe bardzo drogie zresztą, ale najgorsze jest to, że jest w nich mało towaru. apteki nie ma, ogólnie nie ma nic oprócz bloków i jednego placu zabaw. no ale spacerować jest gdzie, wokół jest dużo zieleni i spokój
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hop hop może ktoś jeszcze coś chce dodać
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja dodam... nowe bloki budują się z placami zabaw, więc jest ich chyba już ze 4, a kilkadziesiąt metrów dalej jest osiedle Nowy Horyzont z takimi atrakcjami jak: Przedszkole Horyzoncik, Stokrotka (chyba jeszcze w budowie) i pawilony sklepowe gdzie jakieś dwa miesiące temu był już zoologiczny, dwa gabinety kosmetyczne, spożywczy, a kwiaciarnia i apteka w fazie przygotowań. Generalnie można sie wybrać "na miasto" do sąsiadów:)
sugeruję sprawdzić czy pod całym lokalem bedzie piwnica (dot. mieszkań na parterze) i unikać mieszkań na poddaszu, albo w jakiś sposób dopilnować, aby miały one dobrze położoną izolację (rachunki w niektórych lokalach są zabójcze).
Do Centum dojazd w korkach ( przy wjeździe na Trakt Św. Wojciecha), ale chyba z której strony by się nie wjeżdzało do Centrum zawsze się na jakiś korek natkniemy:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i ja dodam kilka slow, mieszkam juz 5 lat i wlasciwie jest bardzo spokojnie, choc widok na panorame gdanska zaslonily bloki, bloki i jeszcze raz bloki;( sklepy tragedia, wiec wlasciwie nawet chleba nie kupujemy bo kosztuje 3zl, a olej 8,50 co w normalnym sklepie 4,50. buduja stokrotke ale i tam bedzie drogo, wiec warto sie nastawic na zakuppy poza osiedlem, ma byc fitnes czyli ok, salonik fryzjerski-porazka, na os. horyzont jest drugi- tez porazka bo poszlam na probe i pani zapomniala chyba o farbie "od srodka", zrobila tyle co widac z góry;(, komunikacja- nie daj Boze nie miec auta!, plac zabaw -super ale w szczycie dzieci sie o siebie obijają a z placow przy blokach nie pozwalaja wchodzic- mieszkancy sie pozamykali na klodki, co do przedszkoli-narobilo sie ich wiele- ale totalnie nieprofesjonalne! w jednym pani wlala w pupe mojemu dziecku i tez za nic wiecej nie chce pójsc. tyle o osiedlu. Mysle jednak ze gdybym miala wybierac jeszcze raz - to bym je wybrała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak się składa że w końcu kupiłam mieszkanie na nowym horyzoncie okolica mi się podoba i chyba nie jest tak źle z dojazdem dziś o 15 jechałam 13 min do centrum. no i cieszę się że tam tyle wózków spaceruje bedzie córcia miała towarzystwo
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Iwonka, no to będziemy sąsiadkami :)

w którym bloku kupiłaś mieszkanko?
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
stylowa 2d pierwszy po lewej od ronda
Bardzo mi miło poznać pierwszą sąsiadkę. A Ty gdzie kupiłaś mieszkanko?
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Współczesna 8, budynek 9a :)
odbiór dopiero za rok ;)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my wprowadzamy się chyba na początku lutego zależy jak ES wyrobi się z wkończeniem mieszkania
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aha, czyli wzięliście z wykończeniem "pod klucz"?
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak bo uznaliśmy że nie możemy mieszkać w remoncie z małym dzieckiem mój mąż powiedziałą że bardziej mu się opłaca iść do pracy w tym czasie pracować niż samemu wykańczać a nie mieliśmy żadnego zaufanego fachowca. Tu wychodzi to całkiem w korzystnej cenie mieliśmy do dyspozycji projektantkę i wzasadzie niczym się nie martwimy
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to Super :)
Jeszcze troszkę i będzie na swoim :)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no my tez kupilismy w bloku 9a a raczej podpisalam umowe wstępną czekam na kasę hehe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry