Widok
co dalej?????????????
Czy ktoś moze odpowiedzieć jaka jest w końcu sytuacja BOMI nie chodzi mi o pracowników(bomi matarnia)bo panie są naprawde miłe i pomocne a że czasem mają gorszy humor-jak każdy z nas!!!!Chodzi o towar którego brakuje i nie da sie tego ukryć półki świeca pustkami czy bomi bedzie zamknięte my klienci tez powinniśmy być poinformowani!!!!!
