Widok

co się może stać z człowiekiem

co się może stać z człowiekiem jeśli będzie ciągle cierpiał?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zmarnieje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zależy, jaki rodzaj cierpienia masz na myśli. Nie da się ciagle cierpieć. W każdym, zarówno fizycznym, jak i psychicznym cierpieniu są choć krótkie momenty wytchnienia... Zawsze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Za mało danych. Ogólniki to czcze gadanie.
Co to znaczy "ciągle cierpiał"? Fizycznie czy psychicznie?
Obowiązkiem człowieka jest dbać o swoje życie, jako wartość najwyższą i bezcenną.
Dlatego człowiek musi zidentyfikować źródło swego cierpienia, poznać je i zmierzyć się z nim, usunąć ze swego życia całkowicie lub ograniczyć maksymalnie. Zarówno fizyczne, jak i psychiczne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

takie cierpienie,. którym się zaraziłam od cierpiennika który mnie załamał swoim zniszczonym mózgiem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Żebyś Ty dziewczyno wiedziała, ile takich zjedzonych/zniszczonych mózgów przerabiałam w swoim życiu :) jak chcesz pogadać, to pisz śmiało.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyli nabyte? Koniecznie zaznaczać własne granice i nie pozwolić na ich przekraczanie.
Dostrzegam rodzaj męski "cierpiętnik" :)
Jeśli jest pani kobietą (?), to proszę sobie każdego ranka zerknąć na ten cytat i śmiać się do rozpuku ;)
Ps
To na początek ;)
"Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego, chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego jest mężczyzna". (św. Tomasz z Akwinu)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zależy, na co cierpiał... Zamiast cierpieć psychicznie, warto znaleźć sens w tym co się lubi...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znasz takie określenie pt. Cierpiarz - taksówkarz, kiedyś było popularne,dziś prawdziwych kiedy prawdziwych taksówkarzy brak to jakby średniowiecze a odnosi się do czekania i wszystkiego co się z tym wiąże i niekoniecznie jest to miernota i zmarnowanie gdyż cierpliwość to również czekania i prowadzi do sukcesu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

Feromony na pierwszej randce (44 odpowiedzi)

Poznałem jakiś czas temu sympatyczną dziewczyne, na której bardzo mi zalezy oraz umówiliśmy się...

a gdzie jedziecie na wakacje? (32 odpowiedzi)

no cóż ,pogoda za oknem fatalna,marzy nam się południe Europy ,ale powiedzcie gdzie jedziecie na...

Moja Żona nie chce sie ze mną kochać (292 odpowiedzi)

I nie pomaga już nic ... Rozmowy były , prośby były a błagać nie chcę. Co z kobietą moją jest nie...

do góry