Widok

co sie stało z restauracja cisowianka

witam. dłuzszy czas byłam za granicai wrociłam do rodzicow na swieta. widok cisowiankimnie przeraził!!!!!!!!! co sie z nia stało???????? pamietam czasy jak odbywały sie tam wesela i stypy....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
To ja pamiętam jeszcze wcześniejsze lata.
Gdy do "Krokodyla" przy obwodnicy albo do "Cisowianki" na Cisowej jeździłem swoim nowym "Moskwiczem" z dziewczynami na kawę i potańczyć przy szafie grającej. Były to miejsca spotkań młodzieży, "podrywało" się tam dziewczyny . Nowe znajomości, itd.
- To były czasy ... wtedy życie towarzyskie kwitło. Same dobre wspomnienia, ale to już historia.
Za to teraz jest jedno wielkie G... , zaś w Gdyni wieczorem na ulicach pusto, jakby jakaś IXX wieczna zaraza panowała.
Gdynia w latach od 60-tych - do końca 70-tych wieczorem dopiero ożywała. Na ulicach panował ruch , kawiarnie pełne młodzieży (ARKADIA,ROXANA,PALOMA,LILIPUT,BAR KAPITAŃSKI, wcześniej kawiarnia z restauracją na statku s/s "BATORY" przy skwerze Kościuszki).
Można by tak wymieniać miejsca dawnych spotkań gdyńskiej młodzieży w nieskończoność.
Dzisiaj centrum Gdyni świeci pustką. Ja od pewnego czasu również przestałem do centrum jeździć.
Dawniej w Gdyni był ruch na ulicach,w sklepach, w Hali Targowej , ale do czasu wprowadzenia opłat za parkowanie. Od tego czasu Gdynia zaczęła umierać.
Na ulicach jest pusto.Handel w sklepach padł. Za to jest pełno banków jak w kraju milionerów.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3
ale czemu cisowianka wyglada jakby w niej bomba wybuchła!!!!!!!! co z włascicielka?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wlasciciele ja sprzedali "polskiemu niemcowi" ktory zaplanowal wieeelka przebudowe ale niestety "przeliczyl" sie z kosztami.
Za dlugi w/w, Gmina Gdynia czy Bank (nie wiem dokladnie) probowali zlicytowac ten budynek ale niestety nie bylo chetnych!! Teraz koczuja tam bezdomni i juz ze 3-razy straz pozarna gasila poza !! az strach mieszkac w okolicy
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
szkoda cisowianki...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
dodam jeszcze ze rozkradzione tam juz jest chyba wszystko...dach tylko został...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez mieszam w poblizu i szkoda ze ziemia i ten budynek tak marnieje.
imageimage
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
raz rozmawialem z tym niemcem ale to bylo zaraz jak to kupil a plany mial ogromne choc bylo widac ze byl lepszy cwaniaczek u goey chcial zrobic pare pokoi chyba na godziny na dole bar dyskoteke jak tam bylem to na dole juz mial troche zrobione nawet mowil ze szuka kelnerek potem kontakt sie urwal mowil ze plywal na BATORYM NOWYN i
ale zwial do niemiec
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
facet ma za dobrze...ludzie nie maja gdzie mieszkac a on tak zrujnowal ten lokal...słyszałam nawet ze za czasow poprzediej włascicielki na gorze była tam agencja towarzyska?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dziewczyno niby mieszkałaś w okolicy a zapłon niesamowity, cisowianka to był kiedyś burdel, i jak ten niemiec kupił to też miał tam być "hotel"... a strzelanin i burd pod cisowianką to nikt nie pamięta? 5 lat już nie pamiętam na cisowej, praktycznie obok cisowianki i już 5 lat temu jak nie 6 lokal został sprzedany. Jako małolata, z 17 czy 18 miałam dorabiałam tam jako kelnerka w sezonie przy weselach czy stypach, już wtedy a to było z 8 lat temu była lipa, ale co się dziwić. Kuzyn mnie ostrzegał, że długo tam nie wytrzymam i miał rację, bo właścicielka jechała po personelu równo, płaciła grosze i co ruszy zmieniała dziewczyny. Masakra
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
O którą "poprzednią właścicielkę" Tobie chodzi?
Za czasów pani Danki nie było tam żadnego burdelu, itd.
Osobiście znałem ją, jej męża i dwie córki -
- ogólnie bardzo sympatyczni ludzie.
Niestety w połowie lat '80 wyjechali do USA, na Florydę.
I to był początek końca Cisowianki...

PS
Niedługo po wyjeździe do USA Danka zmarła na raka :/
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
o tą ostatnią przed niemcem, nie pamiętam nazwiska, miała też taką budę za halą targową w śródmieściu, gdzie cale menelstwo się złaziło ;/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Masz racje ja tez znalem bardzo dobrze Danke i Leszka jej meza,chodzilem tam niemal codziennie dopoki nie wyjechali na Floryde o tym Niemcu co niektorzy pisza to moze to byl brat(a moze szwagier) Danki ,on mieszkal w Niemczech i zajmowal sie wykupywaniem i renowacja starych kamienic.Pracowal tam tez kelner o imieniu Leszek (nie barman maz Danki)ktory wyemigrowal do Kanady mialem na poczatku z nim kontakt,widzialem sie z nim jak raz przyjechal do Gdyni ale potem kontakt sie urwal.moze ktos cos wie o nim?Cisowianka byla super!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiesz może za jaką sumę miasto chciało zlicytować Cisowiankę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A TERAZ CISOWIANKA MA WŁASCICIELA CZY NALEZY DO MIASTA?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to jeszcze na początku i na końcu były dwa miejsca 'KU ROZWOJOWI" bolszewii : Kaprys i Maxim .to jest komplet wylęgarni dla bolków i TU-zków ! Comprende ?( wersja nieuków wymienionych)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Internetu niebylo i komurek a nie oplat wtedy malo kto samochod mnial
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ludzie sie uczyli, czytali. Przeraża mnie co, widzę.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pamietacie Grubego ryśka stał na bramce
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
do góry