Widok

co to powstalo na pszeciw baru

odbywaja sie zjazdy ludzi z psami co to ma byc wsrod domow zamieszkalych to trzeba ukrocic
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 12

Przenajświętsza Panienko, Maryjo zawsze dziewico! Człowieku rozpoczynający nowy wątek! Gdzie i kiedy chodziłeś do jakiejkolwiek szkoły? Kiedy jest się takim analfabetą, to bierze się do ręki słowniczek ortograficzny, a później pisze na publicznym forum!!! Trochę poczucia wstydu! Ludzie to czytają!
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 2

Teraz analfabeta wie, ze popełnił błąd. Mnie bardziej przeraża jego ciekawość, i opór przed czymś nieznanym.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zawsze mnie to zastanawia, jeżeli ludzie widzą wokół siebie jakieś zjawisko, które im przeszkadza to czemu idą z tym na forum. Czy nie lepiej nie wiem, iść porozmawiać ludźmi, którzy organizują czynność, która denerwuje lub chociaż zgłosić to do Gminy aby rozpatrzyła sprawę w jakimś formalnym toku? Przecież chyba nie myśli autor tego postu, że ktoś to przeczyta weźmie pałę w rękę i pójdzie gonić ludzi bo ktoś napisał post.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Iść, zapytać? to wymaga odwagi. Internet pozornie zapewnia anonimowość.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czy to jest szkółka dla psów? Chętnie pójdę ze swoim.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spytaj tego co, chce ukrócić na "pszeciw" baru
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

to powstało psie szkolenisko
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

w jakie dni i o której godzinie są lekcję. Jaka cena
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Żabka w Bojanie (85 odpowiedzi)

Witam, czy ktos wie czy jest szansa na powstanie sklepu żabka na terenie Bojana? Bo obecnie chyba...

Co tam deweloper knuje (13 odpowiedzi)

Czy ktoś zna zakres zmian w Warunkach Zabudowy o jakie wnioskuje deweloper stawiający bliźniaki...

Wycinka w lesie Bojano (23 odpowiedzi)

8 lat słyszałem wycie jak to pis wycina lasy bez umiaru. Dzisiejszy spacer po lesie czarnym...

do góry