Widok
co to za obsługa tragedia
witam właśnie odebrałam mój telefon z rzekomej naprawy pisze rzekomej bo nadal nie działa
a w skrócie oddałam mojego iPhone do naprawy w tym serwisie przyjęła mnie Pani która rozmawiała sobie z jakimś chłoptasiem i ewentualnie mnie obsłużyła telefon miał pęknięta szybkę i nie ładował przywiozłam telefon z ładowarką pani się schyliła niby podłączyła ładowarkę choć ja nie widziałam czy sie ładował ona powiedziała ze to wtyk i ze mam czekać na telefon dwa pięć dni do wypadał weekend > Ku mojemu zdziwieniu telefon był naprawiony w ten sam dzień ot bardzo kompetentna pracownica do kompetentności tej Pani dodam ze nie potrafiła wyciągnąć karty ale kolega jej podpowiedział :). Po powrocie do domu okazało sie ze nadal telefon sie nie ładuje.To wróciłam tłumacze tej dziewczynce ze nie działa a ona i na to ze to ładowarka to jej mowie ze dawałam jej całość i zakładam ze to od początku wtyk nie był popsuty i ze zadam pokazania mi wymienionej części i alleluja mogę ja zobaczyć za tydzień tak wiec wydałam na naprawę 350 zł a telefon nada lnie działa za tydzień mogę cokolwiek sprawdzić a wiec nie uczciwi nie kompetentna obsługa no cóż za czas realizacji 6
a w skrócie oddałam mojego iPhone do naprawy w tym serwisie przyjęła mnie Pani która rozmawiała sobie z jakimś chłoptasiem i ewentualnie mnie obsłużyła telefon miał pęknięta szybkę i nie ładował przywiozłam telefon z ładowarką pani się schyliła niby podłączyła ładowarkę choć ja nie widziałam czy sie ładował ona powiedziała ze to wtyk i ze mam czekać na telefon dwa pięć dni do wypadał weekend > Ku mojemu zdziwieniu telefon był naprawiony w ten sam dzień ot bardzo kompetentna pracownica do kompetentności tej Pani dodam ze nie potrafiła wyciągnąć karty ale kolega jej podpowiedział :). Po powrocie do domu okazało sie ze nadal telefon sie nie ładuje.To wróciłam tłumacze tej dziewczynce ze nie działa a ona i na to ze to ładowarka to jej mowie ze dawałam jej całość i zakładam ze to od początku wtyk nie był popsuty i ze zadam pokazania mi wymienionej części i alleluja mogę ja zobaczyć za tydzień tak wiec wydałam na naprawę 350 zł a telefon nada lnie działa za tydzień mogę cokolwiek sprawdzić a wiec nie uczciwi nie kompetentna obsługa no cóż za czas realizacji 6
Moja ocena
RAFTEL
kategoria: Serwis i naprawa telefonów komórkowych
obsługa: 1
jakość usług: 1
czas realizacji: 6
przystępność cen: 3
ocena ogólna: 2
2.6
* maksymalna ocena 6