Planowałam remont mojego małego i starego mieszkania. Długo poszukiwałam architekta. Z kilkoma rozmawiałam, a nawet byłam już umówiona do obejrzenia mojego mieszkania. A jednak gdy zbliżał się ten umówiony dzień poszczególni architekci rezygnowali z wizyty, tłumacząc się brakiem czasu. Umówiony remont zbliżał się dużymi krokami. Obawiałam się, że już nie znajdę architekta i mieszkanie będzie takie same jak przed remontem jedynie co się w nim zmieni to, tylko to, że ściany będą odświeżone. I zdarzył się cud. Na mój ostatni telefon do architekta odpowiedziała Pani Iza, która nie tylko przyjechała na umówioną wizytę, ale również podjęła się trudnego zadania. Bo uważam, że nie sztuką zrobić dobrą aranżację wnętrza dużego mieszkania, ale raczej małego. I stał się kolejny cud. Mieszkanie moje, które Pani Iza wzięła swoje ręce ożyło, nabrało uroku, stało się nowoczesne i dorównuje naszej epoce XXI wieku. Ponadto jest funkcjonalne, wygodne i przytulne o takim marzyłam. W przyszłości gdy będę jeszcze raz remontować mieszkanie wybiorę Panią Izę, która doradzi, zaprojektuje i poszuka odpowiednich mebli i urządzeń, a my możemy żyć codziennością. Dziękuję.