Widok

cution

Mieszkańcy bądźcie czujni wieczorami ale nie tylko, na Karwiny po wielu latach spokoju powróciły kibolskie ustawki. Zajście miało miejsce 02.05.2019 o o godz 7 rano, dwie grupy ubrane na czarno poruszające się częściowo samochodami pokonały na siebiewyjeździe od Bedronki na dwójce, następnie starły się z sobą w okolicach lasku na Baczyńskiego, widzieli to.ludzie wychodzący z porannej mszy i z Biedronki. Następnie w nocy tego samego dnia po godz 24 z kilku samochodów pod garażami na Gałczyńskiego uformowala się zorganizowa grupa- bojówka ok. 30 panów i rozeszła się po dwójce przeczekać ulice, tym razem najwidoczniej do starcia nie doszło gdyż niedługo wrócili do samochód i odjechali. Nie wiem jak inni Ale tak jak kiedyś faktycznie policja mocno patrolowala osiedle Tak teraz ja osobiście nie pamiętam kiedy ostatnio widziałem patrol samochodowy czy to pieszy, zarówno czy to w dzień czy późnym wieczorem. Po prostu miejcie na uwadze powyższe i bądźcie bezpieczni.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co na to policja ? Nic nie wiedzieli ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Karwiny

czynsz SM KARWINY (35 odpowiedzi)

Czy moglibyście napisać mi ile płacicie za czynsz w mieszkaniu ok.60 m2 na 4 osoby?

do góry