Widok

czarny pies

Na ulicy Strumykowej błąka się stary czarny pies , kundelek średniej wielkości. Może ktoś szuka ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak czarny labradoropodony na krótkich łapach to wszystko ok ;) Blackie - wolny pies w wolnego chowu - ma dom i jedzonko i zwiedza świat, z wieloma psami zabiera się na spacery i w ogóle...

ogólnie spokojny, pokojowy i leniwy piecho
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

żeby tylko go ktoś do czarnego dołu nie zabrał bo wtedy będzie w realu "blackie"
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

ta sunia już z jakieś nie wiem 10 lat tak się pasie, to sobie pod szkołę pójdzie to w drugą stronę - takie wiejski pies z zapleczem domowym
szczęśliwie do tej pory cała i zdrowa
ps. to nie mój pies, ale go znam ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0


kocham wolność i rozumiem, mam nadzieję że skoro się dostosowała to przetrwa, pamiętam takie psy z dzieciństwa
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polubilem tego blakiego swojska psina udomowila sie w tym baninskim klimacie. Ma gdzies tych wiecznie narzekajacych i spieszacych sie Baninian. Idzie przed siebie tylko uszy lataja! Naprzód Blaki!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

to sunia, ale może się identyfikuje inaczej ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Szambo - wywóz (43 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

do góry